Havuz-Su Oyunları
Oyun Sayısı
21
4.831 oynanma
64 18

Oyunun Adı:

Yamaç Dalışı

Oyun Açıklaması:

Uçurumdan atlayın ve mükemmel bir form ile suya dalmaya çalışın. Siz ilerledikçe her seviye daha da zorlaşacaktır. Sıçrama ne kadar iyi olursa, dalışınız için o kadar fazla para kazanırsınız. Sıcak bir yaz gününde, denize serinletici bir atlamadan daha iyi bir şey olamaz. Yamaç Dalışı oyunu ile bir uçurumdan suya atlayıp serinlemenin nasıl bir his olduğunu açıkça yaşayabilirsiniz. Ama bu sadece suya atlamakla ilgili değil. Ayrıca etkileyici bir şov yapmak zorundasın! Havada uçarken hünerlerinizi sergilemeye çalışın. Ama iyi iniş yaptığınızdan emin olun, çünkü karın veya sırt üstü denize çakılmak istemezsiniz! Para toplayın ve Yüksekten Denize Atlama oyununda yüksek skor yapın! 12 seviyeyi de başarıyla tamamlamaya çalışırken, suya atlamaya devam edin. Uçurumdan veya kayalıktan denize atlamak ve dalmak için iyi bir gün. İyi eğlenceler! İyi şanslar!

Nasıl Oynanır?

Atlamak ve dalmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

16.06.2019 11:48:43

Benzer Kategoriler:

Adrenalin Adrenalin Sporları Akrobatik Atlama Beceri Dalış Deniz Dünyanın En Güzel Düşüş Ekstrem Ekstrem Spor Extreme Fitness Havuz Havuza Atlama Havuza Dalış HTML5 Hüner iqralar Jimnastik Kayalıktan Atlama Meb Miniclip Okyanus SilverGames Spor Su Tablet Tehlikeli Sporlar Telefon Uçurumdan Atlama Yamaç Dalışı Yaz Yetenek Yüksekten Atlama Yüksekten Denize Atlama Yüksekten Suya Atlama Yüzme Yüzme Havuzu Yüzüş Zıplama

Orjinal Adı:

Flip Diving

Yamaç Dalışı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Yamaç Dalışı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar