Şans Oyunları
Oyun Sayısı
31
2.280 oynanma
64 6

Oyunun Adı:

Yatzy

Oyun Açıklaması:

Zarları yuvarlayın ve Yatzy'nin bu klasik versiyonunda öne çıkmaya çalışın. Yacht, Poker Dice veya Yahtzee olarak da bilinen popüler zar oyunu Yatzy şimdi ücretsiz ve online burada! 13 turda mümkün olduğunca çok puan kazanmaya çalışın! Tercih ettiğiniz modu seçin: tek kişilik, AI'ye karşı (bilgisayara karşı) veya aynı cihazda bir arkadaşınıza karşı iki kişilik Yatzy oynayın. Zarları en fazla 3 kez yuvarlayın ve puan tablosundaki kategorilerden birini seçin. Tüm sayfayı tamamlamak ve en iyi puanları veren beş çeşit kombinasyon olan Yatzy'yi almak için iyi bir stratejiye ve şansa ihtiyacınız olacak. Arkadaşlarınız ve ailenizle oynayabileceğiniz klasik zar oyunu artık çevrimiçi olarak sizlerle. İyi eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.11.2019 20:43:07

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2 Kişilik 2 Kişilik Yatzy 2 Kişilik Zar 2 Oyunculu Aile Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bedava Bilgisayara Karşı Büyükler İçin Eğlence Famobi Gündelik Günlük Hasbro Hergün Oynanan HTML5 Klasik Online Plonga Poker Dice Şans Yahtzee Yatzy Yetişkin Zar

Orjinal Adı:

Yatzy

Yatzy oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Yatzy" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar