Yemek Oyunları
Oyun Sayısı
82
577 oynanma
88 2

Oyunun Adı:

Yiyecek İmparatoru

Oyun Açıklaması:

Yiyecek İmparatoru (Food Tycoon FRVR), oyuncuların sanal bir yiyecek kralı olmasına izin veren heyecan verici ve bağımlılık yapan bir HTML5 oyunudur. Bu oyunda bir restoran sahibi ve yöneticisi rolünü üstleneceksiniz ve amacınız lezzetli yemekler yaratarak ve bunları müşterilerinize sunarak mutfak imparatorluğunuzu kurmak.

Müşterilerinize tonlarca içecek servis edin, lezzetli yemekler ve tatlılar pişirin ve yiyecek markanızı yaratmak için para kazanın! Kendi kahve dükkanlarınızı, restoranlarınızı ve fast-food kamyonlarınızı yönetin ve yemek pişirme imparatorluğunuzu kurun!

Yiyecek İmparatoru oyununda kendi restoran imparatorluğunuzu yönetiyorsunuz! Küçük bir burger lokantasından başlayarak, işinizi büyütmek ve bir mutfak süperstarı olmak için yemek pişirmeniz ve müşterilerinize lezzetli yemekler sunmanız gerekecek.

Oyunda ilerledikçe, işinizi genişletmek için her biri kendine özgü zorluklara ve fırsatlara sahip yeni konumların kilidini açacaksınız. Pişirilecek çok çeşitli yemekler, toplanacak malzemeler ve servis edilecek müşterilerle Yiyecek İmparatoru (Food Tycoon FRVR) sizi saatlerce meşgul edecek ve eğlendirecek.

Renkli grafikleri, bağımlılık yaratan oynanışı ve sınırsız özelleştirme ve geliştirme olanaklarıyla Yiyecek İmparatoru Food Tycoon FRVR yemeği, işi ve eğlenceyi seven herkesin mutlaka oynaması gereken bir oyundur!

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.04.2023 12:48:34

Benzer Kategoriler:

Burger Burger Dükkanı İşletme Burger King Çocuk En Güzel En Güzel İşletme En Güzel Kız Fast Food FRVR Hamburger Hamburger Dükkanı İşletme HTML5 İçme İş İş Adamı İşletme Kafe Kafeterya Kahve Kahve Dükkanı Kahveci Kız Kızlar İçin Level Levelli Lokanta Lokanta İşletme Lokanta Yönetme Mouse ile Oynanan Müşteri Online Oyun Oynamak İstiyorum Para Para Kazanma Pişirme REKLAMSIZ Restoran Restoran İşletme Restoran Yönetimi Restoran Yönetme Rol Alma Rol Oynama Servis Yapma Tatlı Tycoon Ücretsiz Yemek Yemek Arabası Yemek Pişirme Yemek Servisi Yemek Yapma Yiyecek Yönetim Yönetme Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Food Tycoon

Yiyecek İmparatoru oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Yiyecek İmparatoru" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar