Zombi Oyunları
Oyun Sayısı
143
102 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Zombi Kovalamaca

Oyun Açıklaması:

Zombi Kovalamaca (ZomboTag) giderek artan ordunuzun yardımıyla her seviyedeki tüm insanlara zombi virüsünü bulaştırmanız gereken bir arena savaş oyunudur! Seviyenizi yükseltmek ve kendinizi ve ordunuzu daha güçlü kılmak için yükseltmeleri toplamak için her farklı arenada düşmanları kovalayıp yenmeniz yeterli! İki ana müttefikiniz jumper'lar ve mob'lardır: jumper'lar size dönmeden önce düşmanlara doğru atlayacak (zombi bumerangları gibi düşünün) ve mob'lar yanınızda oturacak ve en yakın olana saldıracak! Patronları alt edin, ordunuzu büyütün, güçlenin ve arenada ne kadar süre dayanabileceğinizi görün!

Arenanın etrafındaki insanları kovalayın ve onlara bulaştırmak için onları karakterinizi çevreleyen sarı dairenin içinde tutun! Çubuk sonuna gelene kadar onları daire içinde tutun, ardından yeni bir üye almış olursunuz!

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket
Boşluk Çubuğu: Zıplama/Seçme

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.01.2024 20:50:18

Benzer Kategoriler:

1001 3D 3D Zombi 4399 7SpotGames Arena Blok Bölümlü Bulaştırma Çocuk Çocuklar İçin Dev En İyi Oyun Sitesi Engellenmemiş HTML5 İnsan İnsanlar Klavye ile Oynanan Kovalama Kovalamaca Levelli Minecraft Minecraft Benzeri Minecraft Tarzı Minecraft Zombi Online Piksel Poki REKLAMSIZ Ücretsiz Virüs Zombi Zombi Kovalama

Orjinal Adı:

ZomboTag

Zombi Kovalamaca oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Zombi Kovalamaca" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu