Zombi Oyunları
Oyun Sayısı
143
33.329 oynanma
83 101

Oyunun Adı:

Zombi Saldırısı 4

Oyun Açıklaması:

Yıl 3104 ve büyük fedarasyon gezegeninde bir virüs salgını insanlığın kaderini tehdit etmeye başladı.

İnsanlığı varoluşun eşiğine iten bu yeni ve korkunç zombi ordularını durdurmanın tek yolu çok yetenekli ve son derece özel silahlarla silahlandırılmış özel kuvvetlerin süper askerleri; SAS Komandoları!

3 benzersiz karakterden birini seçin ve kendinizi nihai zombi öldürme kahramanı olarak oluşturmak için silah ve zırh vb. ekipmanlarla donatarak becerilerinizi geliştirin.

Tek oyuncu ya da çok oyunculu olarak (4 oyuncuya kadar) multiplayer oynayabilirsiniz. 7 detaylı ve zorlu seviyeleri ile SAS: Zombi Saldırısı 4 oyunu şimdi zombi klanlarını perişan etmeniz için sizi acımasız zombi salgını dünyasında bekliyor! Bol şanslar...

Nasıl Oynanır?

WASD - Hareket
Mouse - Ateş etme
1,2,3 - Beceriler
Q/E - Silah değiştirme
F - Parça tesirli el bombası
C - El Bombası
T - Kule konuşlandırma

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.08.2014 23:32:50

Benzer Kategoriler:

Aksiyon Asker Çok Oyunculu Devam Ekip Gelecek Harika Komando Multiplayer Müthiş Ninja Kiwi Özel Kuvvetler Saldırı SAS SAS Komandoları SAS Komandosu Silah Silahlı Tabanca Tetikçi Virüs Virüs Salgını Zombi Zombi Öldürme

Orjinal Adı:

SAS: Zombie Assault 4

Zombi Saldırısı 4 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Zombi Saldırısı 4" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu