Golf Oyunları
Oyun Sayısı
53
3.077 oynanma
94 2

Oyunun Adı:

100 Golf Topu

Oyun Açıklaması:

100 Golf Topu çılgın bir golf temalı beceri oyunudur. Golf toplarını gökyüzünden düşürürken reflekslerinizi test edin ve onları deliklere güvenle inmelerini sağlayın. Dikkatlice hedefleyin ve topları hareket eden deliklere bırakın. Bir deliği kaçırırsanız, kilitlenir. Toplar kenardan düşerse, onları sonsuza dek kaybedersiniz. Renkler ek puan verir, bu yüzden stratejik olarak oynayın ve topları tükenmeden önce mümkün olduğunca fazla puan kazanmaya çalışın. Nihai puanınızı almak için 100'ncü topu kaybedinceye kadar topları düşürmeye devam edin.

Nasıl Oynanır?

Golf toplarını bırakmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.10.2019 18:20:17

Benzer Kategoriler:

Aile Arcade Beceri Büyükler İçin Can Sıkıntısı Delik Dönen Dönme Düşen Düşme Düşürme Düşürmeli Düşüş Eğlence Famobi Fare Becerisi Fare ile Oynanan Fizik Friv Golf Golf Topu HTML5 Kova Meb Mini Golf Minyatür Golf Mobil Modern Mouse ile Oynanan PlayToMax Refleks Sepet Tablet Telefon Top Y8 Yetenek Yetişkin Zamanlama

Orjinal Adı:

100 Golf Balls

100 Golf Topu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"100 Golf Topu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu