Silah Oyunları
Oyun Sayısı
174
420 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Sürü Katili: 100 Kişiye Karşı

Oyun Açıklaması:

Sürü Katili: 100 Kişiye Karşı (Horde Killer: You vs 100), öldürmeye kararlı çok sayıda zombiyle karşı karşıya kalacağınız kaotik bir hayatta kalma oyunudur. Onları vurun, parçalara ayırın; yaralanmamak için ne gerekiyorsa yapın. Son derece şık bir kıyamet senaryosu için çeşitli yeni silahlar ve kıyafetler satın alın.

Turuncu Kökenler
Bu turuncu renkli cam parçalar kim? Bir zamanlar sıradan insanlardılar ama onları turuncuya çeviren ve insan etine karşı özlem duymalarına neden olan tuhaf bir sıvı içtiler. Şimdi bir şekilde tam bir kıyamet var ve yapabileceğiniz tek şey, hayatta kalırken spor olsun diye onları acımasızca vurmaktır.

Nasıl oynanır
Hayatta kalmak için durmaksızın koşun ve ateş edin. Koşmak, çığlık atmak ve ateş etmek oyunun temel unsurlarıdır. Kalabalıkla aranızda mesafe oluşturmak için bacaklarınızın saf koşu hızını çeşitli engellerle birleştirerek kullanın. Daha sonra tetikleme süresini ve patlayıcıları çalıştırın; hepsini öldürün.

Cephaneliğe alışveriş gezisine çıkın
Öfkeli turuncu bir zombiyi öldürmenin birçok yolu vardır. Mağazada makineli tüfekler ve tabancalardan mükemmel patlayıcı cihazlara kadar sürünün üzerine ateşleyebileceğiniz çeşitli silahlar bulunmaktadır. Ve birkaç saniyeliğine, yalnızca bir turda mutlak katliama yol açacak RPG ve minigun gibi üstün silahlara sahip olabilirsiniz.

Öldürürken güzel görünün
Elbette kıyamet geldi ama stil hâlâ önemli. Sürü Katili: 100 Kişiye Karşı, çok çeşitli karakter özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Tetiği çekerken etkilemek için giyinmenizi sağlayacak çeşitli vücutlar, kafalar, saç modelleri, sakallar ve gözler vardır.

Özellikler:
- 100 zombiden oluşan kaotik bir orduyla savaşın.
- Zombileri hızla yok etmek için bonus silahları kullanın.
- Silah dükkanından çeşitli yeni silahlar ve patlayıcılar satın alın.
- Bu şık zombi avcısı için kapsamlı karakter özelleştirmeleri.

Nasıl Oynanır?

WASD/ZQSD: Hareket
Boşluk Tuşu: Yuvarlan/Üzerinden atla/Tırman
Sol Tıklama: Ateş et
Sağ Tıklama: Nişan Alma
Fare Tekerleği/1-5: Silahları değiştir
G: El bombası
R: Yeniden yükle

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

21.01.2024 20:21:52

Benzer Kategoriler:

1001 3D 3D Ateş Etme 3D Atış 3D Nişancı 3D Silah Aksiyon Arena Ateş Etme Atış CrazyGames Engellenmemiş Erkek Gerilim GoGoMan Hayatta Kalma HTML5 igroutka Karşı Katil Kıyamet Kıyamet Sonrası Nişan Nişancı Online Öldürme REKLAMSIZ Silah Survival Sürü Tabanca Türkçe Unity Ücretsiz Üçüncü Şahıs Nişancı Yasaksız Yükseltmeli Zombi Zombi Avcısı Zombi Avı Zombi Avlama Zombi Cehennemi Zombi Katliamı Zombi Öldür Zombi Öldürme Zombie

Orjinal Adı:

Horde Killer You vs 100

Sürü Katili: 100 Kişiye Karşı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Sürü Katili: 100 Kişiye Karşı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu