Araba Oyunları
Oyun Sayısı
286
101 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Çaylak Sürücü

Oyun Açıklaması:

Çaylak Sürücü (Noob Drive), bloklu estetiğe sahip hızlı tempolu bir araba oyunudur. Amacınız mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde varış noktasına ulaşmaktır. Havada dengenizi sağlamak için direksiyon düğmelerini kullanırken tam gaz ilerleyin ve her zaman tekerleklerinizin üzerine inmeye çalışın! Hızınızı kaybetmemek için akrobasi hareketlerinizi dikkatli bir şekilde zamanlayın, aksi takdirde aracınızı yok edebilecek tehlikeli uçurumların ve tehlikeli boşlukların üzerinden uçamazsınız. Benzersiz ve harika görünümler satın alabilmeniz için her seviyedeki tüm paraları toplayın. Çaylak Sürücü'deki 48 heyecan verici seviyenin tamamında ustalaşabilir misiniz? Kimin oyunu daha hızlı bitirip şampiyon olabileceğini öğrenmek için arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın! İyi eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Sürüş
Shift: Nitro
Ara Çubuğu: Başlat/Seçme

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.01.2024 00:34:00

Benzer Kategoriler:

1001 Acemi Android Araba Beceri Blok Bloklu Car Çaylak Denge Denge Kurma Dokunmatik Ekran Engellenmemiş Erkek Fizik Tabanlı Friv Hacked Heyecan Verici Heyecanlı Hızlı Hızlı Araba Hızlı Tempolu HTML5 igroutka Kamyon Klavye ile Oynanan Level MAŞIN Meb Minecraft Minecraft Benzeri Minecraft Tarzı Noob Piksel Platform Poki REKLAMSIZ Seviye Sürme Sürücü Sürüş Tek Kişilik Yasaksız

Orjinal Adı:

Noob Drive

Çaylak Sürücü oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çaylak Sürücü" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu