Araba Oyunları
Oyun Sayısı
275
2.290 oynanma
86 2

Oyunun Adı:

Macera Sürücüleri

Oyun Açıklaması:

Heyecan verici bir maceraya atıl. Şöhret, zafer ve hazineler için eğlenceli 2D araba yarışında yarış! Gizemli bir adada 30 engelli pisti keşfedin ve bitiş çizgisini geçen ilk kişi olmaya çalışın. Rakiplerinize karşı yarışın, havalı dublör hünerlerinizi sergileyin ve madeni paralar, hazine sandıkları ve güçlendiriciler toplayın; bu da size rekabette önemli bir avantaj sağlar. Aracınızı daha iyi sürmek için aracınızı yükseltin ve geliştirin ya da farklı istatistiklere sahip yeni bir tane satın alın. Kalıcı ödüller için zorlu mücadeleleri tamamlayın ve yarışı kazanın!

Nasıl Oynanır?

Sürmek için Ok Tuşları, zıplamak için Boşluk Tuşu, güçlendirmeleri kullanmak için Shift ve Enter tuşlarını kullanın. Dokunmatik cihazlarda, güçlendirmeleri kullanmak ve arabayı sürmek için dokunmatik düğmeleri kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

26.05.2019 23:47:12

Benzer Kategoriler:

2D 2D Araba Araba Araç Erkek Famobi Geliştirmeli Geliştirmeli Araba Heyecan Verici HTML5 Minibüs Sürücü Yarış Yükseltmeli Araba

Orjinal Adı:

Adventure Drivers

Macera Sürücüleri oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Macera Sürücüleri" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu