Araba Oyunları
Oyun Sayısı
286
379 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Araba Yiyen Araba: Arktik Macera

Oyun Açıklaması:

Araba Yiyen Araba: Arktik Macera, Kuzey Kutup Dairesi'nde engellerle, keskin tuzaklarla ve sonsuz sayıda düşmanla dolu bir parkurda canavarca araçları sürdüğünüz son derece eğlenceli bir silahlı araba oyunudur.

Tek göreviniz tonlarca kırmızı mücevher toplamak ve yol boyunca füzeleri fırlatıp düşmanlarınızı vururken parkurun sonuna kadar hayatta kalmak olacak. Kazandığınız parayla arabanızı yükseltip her şeye dayanıklı gerçek bir tanka dönüştürebileceksiniz. Bitiş çizgisine kadar hayatınızı korumak için tankın boyutunu, ateş gücünü, motorunuzun gücünü, kalkanlarınızı ve tabii ki savunma silahlarınızı artırın. Yeni ve heyecan verici bir yarış sizi bekliyor!

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Sürüş
Shift, Z, X: Turbo
Boşluk Tuşu: Bomba

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

9.01.2024 19:28:18

Benzer Kategoriler:

2024 2D Aksiyon Araba Bedava Bomba Canavar Kamyon Car Çılgın Çılgın Araba Çocuk Engellenmemiş Erkek Geliştirmeli Araba HTML5 igroutka Kar Kış Kış Temalı Macera MAŞIN Meb Monster Truck Noel REKLAMSIZ Silahlı Araba Smokoko Sürüş Tatil Türkçe Unity Yasaksız Yeni Yıl Yılbaşı Yükseltmeli Yükseltmeli Araba

Orjinal Adı:

Car Eats Car Arctic Adventure

Araba Yiyen Araba: Arktik Macera oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Araba Yiyen Araba: Arktik Macera" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu