Mario Oyunları
Oyun Sayısı
150
2.727 oynanma
84 4

Oyunun Adı:

Ahmet Amca

Oyun Açıklaması:

Ahmet Amca, Süper Mario tarzında harika bir platform oyunudur. Oh hayır! Ahmed Amca'nın en sevdiği yeğeni kaçırıldı ve şimdi onu kara büyücüden kurtarmak için yardımınıza ihtiyacı var!

Alevler, sivri uçlar ve vahşi hayvanlar. En sevdiğimiz amcamız birçok tehlikeli mücadeleye hazırlanmalı. Ancak atletik becerileri ve kahramanca cesaretinin yanı sıra, Ahmed'in elinde başka numaralar da var. Karpuz atmak, yenilmez olmak veya ışık hızında koşmak için çılgın güçlerini kullanın. Ancak eylem sadece yerde gerçekleşmiyor! Ahmed'in gökyüzünde uçmasına, bulutların ve tehlikeli düşmanların etrafında manevra yapmasına yardım etmeye hazırlanın. Ancak en tehlikeli zorluk, Ahmed Amca'yı yeğeninden uzak tutmaya çalışacak olan kara büyücü ve kötü arkadaşlarını yenmek olacaktır.

Ahmed Amca'nın tehlikeli macerasına katılmaya ve yeğenini kurtarmaya hazır mısın?

Nasıl Oynanır?

Yön Tuşları: Hareket
X: Fırlatma

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.05.2022 23:05:27

Benzer Kategoriler:

2022 Aksiyon Amca Arcade Bölümlü Çocuk En Güzel En İyi GameSnacks Hayvan Horoz HTML5 Kaplumbağa Karpuz Kirpi Klasik Klavye ile Oynanan Level Macera Mario Mario Bros Müthiş Online Platform REKLAMSIZ Sakınma Süper Süper Mario Süper Mario Bros Tavuk Tek Kişilik Toplamalı TRT Çocuk Ücretsiz Yandex Yılan Zıplamalı

Orjinal Adı:

Uncle Ahmed

Ahmet Amca oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Ahmet Amca" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar