Diğer Oyunlar
Oyun Sayısı
12
789 oynanma
88 2

Oyunun Adı:

Aileler Yarışıyor

Oyun Açıklaması:

Anket diyor ki...!

Bu resmi Aileler Yarışıyor (Family Feud) oyunu, gerçek insanlardan alınan anket yanıtlarına dayanan bir bilgi yarışmasında iki aileyi birbirine düşürüyor. Kazanmak için tahtadaki cevapları tahmin etmeniz gerekir ve üç tur sonunda en çok puana sahip olan oyuncu Hızlı Para turuna katılır! Hızlı Para turunda 100 puan alabilirseniz 500 bonus puan kazanacaksınız.

Klasik Aileler Yarışıyor (Family Feud) oyununun bu resmi çevrimiçi versiyonu, son derece popüler televizyon yarışma programından ilham alıyor ve ona dayanıyor. Bu dijital uyarlama ikonik oyunu evinize taşıyor.

1976'da başlatılan ve bugüne kadar dünya çapındaki ülkelerde güçlü bir şekilde devam eden Family Feud, gerçek anket yanıtlarına dayanan ikonik bir bilgi yarışması programıdır!

Amerika'nın en sıcak oyun programlarından birinin heyecan verici klasik oynanışını şimdi evinizde deneyimleyin!

Her sorunun birden fazla yanıtı vardır ancak en yüksek yanıtlar (ankete yanıt verenler tarafından en sık seçilenler) en fazla puanı sağlar.

Her Aileler Yarışıyor (Family Feud) oyunu, süre dolmadan önce her sorunun en iyi yanıtlarını tahmin etmeniz gereken üç süreli bilgi yarışması turuyla başlar.

Oyunun ilk üç turundan sonra, en yüksek toplam puana sahip oyuncu Family Feud'u kazanır ve daha da fazla puan kazanmak için "Hızlı Para" turuna geçer!

"Hızlı Para" turu, Aileler Yarışıyor'un en heyecan verici ve ikonik kısmıdır! "Hızlı Para", ilk üç turla aynı formatı kullanan beş sorudan oluşan bir seridir ancak her sorunun farklı bir konusu vardır ve yalnızca bir tahmin hakkınız vardır. Tüm yanıtlarınızın toplamı 100 puanın üzerindeyse 500 bonus puan daha kazanırsınız!

Nasıl Oynanır?

Klavye

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.01.2024 18:39:17

Benzer Kategoriler:

ABD Aile Amerikan Anneler İçin Arkadium Bilgi Yarışması Büyükler İçin Cevap Diğer Herkes İçin HTML5 İngilizce Kadın Kelime Meydan Okuma MSN Online REKLAMSIZ Soru Soru Cevap Tahmin Tahmin Etme Televizyon Televizyon Programı Televizyon Yarışma Test TV Yarışma Programı

Orjinal Adı:

Family Feud

Aileler Yarışıyor oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Aileler Yarışıyor" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar