Silah Oyunları
Oyun Sayısı
165
6.498 oynanma
70 39

Oyunun Adı:

Ajan Smith

Oyun Açıklaması:

Ajan Smith, profesyonel tetikçinin kontrolünü almanız gereken havalı ve hızlı tempolu bir fps oyunudur. Nişancınız, şehir içinde iktidarda olan diğer Mafya sendikalarına karşı yapılan çeşitli anlaşmalı ölümleri tamamlamalıdır. Diğer Mafya çetelerini, son derece güçlü ve sözleşmeli ölümlerinizi tamamlamak için zorlu bulacaksınız! Şehirde dolaşın ve görevinizi tamamlamak için farklı silahlar ve malzemeler arayın. Hızlı hareket etmeli ve düşmanlarınızı mümkün olduğunca acımasız bir şekilde yok etmelisiniz. Grafikler harika, oyun çok yoğun, heyecan verici ve patlamalar gerçekçi! Yeteneğini en iyi tetikçi olarak gösterip rakiplerini elinden alabilir misin?

Nasıl Oynanır?

Dolaşmak için WASD veya Ok Tuşları.
Ateş etmek için Sol tıklama veya Z.
El bombası atmak için Sağ tıklama veya X.
Carl Time'ı etkinleştirmek için Fare tekerleği veya C tuşuna basın.
Silahı döndürmek için Fare tekerleğini yada Q veya E tuşlarını kullanın.
E araca girmek için.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.03.2019 13:13:28

Benzer Kategoriler:

2019 3 Boyutlu 3D 3D Aksiyon 3D Ateş Etme 3D Atış 3D Nişancı 3D Savaş 3D Silah 3d Tabanca Ajan Aksiyon Ateş Etme Atış Erkek Fps GameMonetize Gangster Gizli Ajan Görev Görevimiz Tehlike GTA HTML5 JulGames Kanlı Mafya Mobil Nişancı Patlama Savaş Silah Şehir Tabanca Tablet Tetikçi Üçüncü Şahıs Nişancı WebGL

Orjinal Adı:

Agent Smith

Ajan Smith oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Ajan Smith" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu