Kelime Oyunları
Oyun Sayısı
90
1.113 oynanma
83 2

Oyunun Adı:

Arkadium Kare Bulmaca

Oyun Açıklaması:

Arkadium Kare Bulmaca oyunu klasik çapraz bulmacalara çok benzer, ancak hiçbir ipucu veya tema yoktur. Bu şaşırtıcı oyun, harfler yerine oturmaya başladığında rahatlatıcı ve ödüllendiricidir. Bugün bu yepyeni ücretsiz çevrimiçi çapraz bulmacanın keyfini çıkarın ve yarın yeni bir bulmaca için geri gelin!

Tüm alfabetik harfler, ızgarada bir veya daha fazla görünür ve ızgara boyunca göründükleri her yerde tam olarak aynı sayı ile temsil edilir.

Başlamanıza yardımcı olmak için oyun başlamadan önce birkaç harf gösterilir. Bir harf eklemek ve kodu kırmak için bir hücreye tıklayın ve ardından hücreye yerleştirmek istediğiniz harfi yazın veya tıklayın.

Yeni bir günlük kelime oyunu deneyin. Her kelimenin rutin tanımları olmadan bulmacaları çözün, ancak harf harf deşifre edin. Kılavuzda aynı sayının nerede kullanıldığını görmek için numaralandırılmış bir hücreye tıklayın. Ünlüler daha sık kullanılır, bu nedenle önce A, O ve E'yi hangi sayıların temsil ettiğini bulmak mantıklıdır. Ünsüzler arasında S, T ve L genellikle iki katına çıkar, bu da size kelime bulmacalarını çözmek için bir ipucu verebilir. Sağda bir harf seçtikten sonra, ızgara boyunca otomatik olarak doldurulur. Herhangi bir harfle ilgili tahmininizi kontrol etmek için işaretli sayfa simgesine tıklayın. Veya kafanız karıştıysa bir hücreyi doldurmak için Eye booster'ı kullanın.

Bu zeka oyununun iyi yanı, tamamen tekrar oynanabilir olmasıdır. Her gün çevrimiçi olarak ücretsiz yeni bulmacalar oynayın ve ana diliniz değilse, mantık becerilerinizi veya İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirin. İndirmeden ücretsiz diğer kelime oyunlarını deneyin!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.09.2021 12:30:07

Benzer Kategoriler:

Arkadium Bayan Bilgisayar Bulmaca Büyükler İçin Çapraz Bulmaca Çengel Bulmaca Eğitici Eğitim Eğitsel GameDistribution Günlük Harf HTML5 İngilizce İngilizce Kelime İngilizce Kelime Aktiviteleri İngilizce Kelime Arama İngilizce Kelime Bul İngilizce Kelime Bulma İngilizce Kelime Bulmaca İngilizce Öğren İngilizce Öğreniyorum İngilizce Öğrenme İngilizce Öğrenmek İstiyorum Kadın Kare Bulmaca Kelime Kelime Arama Kelime Bulmaca Kelime Hazinesi Kelimeler Klasik Klasik Bulmaca Ofis Okul Online Oyun Oynayarak İngilizce Öğren Oyunlar Öğretmen PC Ücretsiz Yetişkinler İçin

Orjinal Adı:

Arkadium's Codeword

Arkadium Kare Bulmaca oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Arkadium Kare Bulmaca" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu