Beceri Oyunları
Oyun Sayısı
990
187 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Balistik Sayılar

Oyun Açıklaması:

Balistik Sayılar, bağımlılık yaratan top nişancısı klasiğinin benzersiz ve geliştirilmiş puanlama sistemiyle yeni bir versiyonudur. Kendi yüksek puanınıza ulaşmak için geri gelmeye devam edin!

Balistik'in amacı ekranın altına ulaşmadan önce mümkün olduğu kadar çok blok'u temizlemektir. Herhangi bir yere tıklayın veya dokunun ve atışınızı hizalamak için sürükleyin. Ateş etmek için bırakın. Blokların üzerindeki sayı, onları temizlemek için kaç vuruş daha gerektiğini gösterir. Dikkatli nişan alın çünkü bloklar her atıştan sonra 1 sıra aşağıya doğru hareket edecektir. Vurarak ek topları toplayın. Bağımlılık yaratacak kadar basit ücretsiz çevrimiçi Balistik Sayılar oyununda ne kadar puan alabileceğinizi görün.

Dikkatlice hedefleyin ve eğlenin!

Nasıl Oynanır?

Fare: Atış yapmak için dokunun ve sürükleyin.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

21.01.2024 19:59:14

Benzer Kategoriler:

Arcade Arkadium Atari Atari Salonu Bağımlılık Yapan Balistik Ball Beceri Blok Büyükler İçin Cool Dokunmatik Ekran En İyi Fare Becerisi HTML5 Mouse ile Oynanan Puan Puanlı REKLAMSIZ Sayı Sayılar Tavsiye Tavsiye Edilen Top Top Atışı Ücretsiz Yetişkinler İçin Yüksek Puanlı Yüksek Skorlu

Orjinal Adı:

Ballistic Numbers

Balistik Sayılar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Balistik Sayılar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu