Yönetim Oyunları
Oyun Sayısı
138
3.541 oynanma
65 9

Oyunun Adı:

Barmen Düğün

Oyun Açıklaması:

Bir düğün partisinde sallayın, dökün ve müşterilere hizmet verin. Eğlenceli oyun Barmen serisinin başka bir bölümüne hoş geldiniz, Barmen: Düğün! Ünlü Miguel'in kız kardeşi Miguelita, kuzenleri Carlos'un düğününde barmen olacak. Doğru içecekleri oluşturmasına yardım edin ve tüm konukları memnun edin! Ancak üç önemli konuğu etkilemelisin! Birincisi kıskanç eski sevgilisi Santos. Ona kapanacak ve yoluna devam edecek doğru karışımı yapmalısınız. Sırada, zengin ve çok talepkar olan büyükannem, Maria Beranda. Ona istediği içeceği yap ve elbette yeni evlilere kutsamalarını verecek. Sonunda Carlos'un güzel gelini Valeria Valencia. Ona “ben yaparım” diyecek içeceği hazırlayın ve Carlos'u sonsuza dek mutlu öpüşler! Şimdi bu oyunu oynayın ve müşterilerinize yapabileceğiniz tüm komik görünümleri görün. Bakalım doğru karışımı yapabilir misin?

Nasıl Oynanır?

Mouse: Dökme/Sallama/Servis

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.02.2019 22:47:24

Benzer Kategoriler:

Arcade Bar Bar İşletme Bar Yönetimi Bar Yönetme Bardak Barmen Bedava Bira Eğlence Fincan Garson Gündelik HTML5 İş İşletme Kız Kızlar İçin Kokteyl Kokteyl Hazırla Kupa Kupa Bardağı Mouse ile Oynanan Müşteri Sarhoş Şarap Şişe Y8 Yönetim Yönetme

Orjinal Adı:

Bartender The Wedding

Barmen Düğün oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Barmen Düğün" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu