Silah Oyunları
Oyun Sayısı
165
2.039 oynanma
71 6

Oyunun Adı:

Bay Kurşun 3D

Oyun Açıklaması:

Muhteşem eğlenceli bir aksiyon oyunu geliyor. Aksiyon dolu, eğlenceli ve birçok zorlu seviye, şimdi Bay Kurşun 3D'yi yeni ve özel bir tarzda oynayın. Siz aksiyon dolu ve çok eğlenceli bir oyun mu arıyorsunuz? Bu oyun tam size göre, bu atış oyununda Bay Kurşun karakterini kontrol edeceksiniz ve ona, doğru yönde nişan almasına ve ateş etmesine yardımcı olacak, açıları hesaplamaya, engelleri ve her seviyedeki ajanları ortadan kaldırmak için cephanenize dikkat etmeye çalışın, microoyun üzerinde ödüllü ücretsiz oyun koleksiyonumuzdan bu muhteşem yeni oyun ile eğlenin. 3D ortamda süper grafiklere sahip bu oyunda normal modda 15'den fazla seviye ile her seviyeyi geçerek eğlenebilir, normal modu tamamlayabilir ve çok daha zorlu ve eğlenceli olan aşağıdaki rehine modu ile kendinizi aşabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?

Nişan almak ve ateş etmek için fareyi kullanın veya işaret ve ateş etmek için ekrana dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.05.2021 00:43:25

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3D 3D Atış 3D Nişancı 3D Silah 3d Tabanca Aksiyon Atış Beceri Bomba Eğlence En Güzel En Güzel Silah Erkek GameMonetize HTML5 iqralar Kiz10 Kurşun Levelli Mermi Mouse ile Oynanan Nişan Nişancı Online Öldürme Özel Seçkin Silah Tabanca TNT Ücretsiz Yön

Orjinal Adı:

Mr Bullet 3D

Bay Kurşun 3D oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bay Kurşun 3D" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu