Yemek Oyunları
Oyun Sayısı
80
1.853 oynanma
75 6

Oyunun Adı:

Bolonez Soslu Kabak Spagetti: Emma ile Yemek Pişir

Oyun Açıklaması:

Popüler yemek pişirme oyunu Emma ile Yemek Pişirme yeni bir yemek oyunu ile geri döndü. Emma bu kez italyan yemeğinin vegan versiyonu olan Bolonez Soslu Kabak Spagetti'nin nasıl hazırlanacağını gösteriyor. Bu nefis yemeği hazırlamak için Emma'nın sana ihtiyacı var. Yemeği hazırlamak için malzemeleri ve mutfak eşyalarını hareket ettirerek talimatları takip edin! Şimdi evde güzel bir yemek pişirmek için talimatları izle ve uygula!

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.06.2019 09:15:24

Benzer Kategoriler:

2019 Aşçı Aşçılık Bedava Cool Çubuk Makarna Emma ile Yemek Pişirme En Güzel En Güzel Kız En İyi Famobi Fırında Pişirme Fırınlama Functu Gıda HTML5 iqralar Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Makarna Makarna Pişirme Makarna Yapma Meb Mobil MSN Mutfak Online Pişirme Spagetti Spagetti Yapma Tablet Türkçe Türkçe Kız Türkçe Yemek Türkçe Yemek Pişirme Vegan Vejetaryen Y8 Yemek Yemek Pişirme Yemek Tarifi Yemek Yapma Yiyecek

Orjinal Adı:

Zucchini Spaghetti Bolognese: Cooking with Emma

Bolonez Soslu Kabak Spagetti: Emma ile Yemek Pişir oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bolonez Soslu Kabak Spagetti: Emma ile Yemek Pişir" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar