Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
497
2.912 oynanma
77 4

Oyunun Adı:

Bölüm Sonu Robotu

Oyun Açıklaması:

Bu eğlenceli retro aksiyon oyununda minik bir kahraman rolünü üstleniyorsunuz. Amacınız dünyayı özgürleştirmek için bütün kötülüklere karşı savaşmak. Füzeleri ateşle, güç topla ve tüm patronları yenmek için becerileri geliştir.

Oyun çocuğu Billy video oyunları oynamayı severdi ama bir gün retro konsolu onu yedi. Aynı tüm zamanların en iyi bilim kurgu filmi ve kitabı olan "Başlat: Ready Player One" kurgusundaki gibi. Şimdi Billy retro tarzı oyunun içinde ve bu aksiyon dolu çatışmada patronları yenmek zorunda. Atış, koşma ve güçlendiriciler seçip kazanma becerilerinizi test edin!

Her seviyedeki büyük kötü Bölüm Sonu Robotu'nu indir. Bu aksiyon dolu oyunda tamamlamanız gereken 10 farklı seviye ve 10 farklı patron mücadelesi var. Patrona füze fırlatın ve aşağı düşen kötü robotlarlardan kaçmak için ileri-geri hareket edin. 10 seviyeyi de bitirmeye çalışırken yeteneklerinizi ve silahlarınızı geliştirmek için para toplayın.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları hareket için, Z tuşu ateş etme ya da dokunma kontrollerini kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.11.2019 22:20:45

Benzer Kategoriler:

Aksiyon Android Ateş Etme Atış Başlat: Ready Player One Bilim Kurgu Bilimkurgu Bölüm Bölüm Sonu Canavarı Bölümlü Düşen Düşme Düşüş Famobi Geliştirmeli HTML5 Kaçınma Klavye ile Oynanan Level MiniDuck Patron Plonga Ready Player One Retro Savaş Tablet Telefon Toplamalı Türkçe Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Boss Level Shootout

Bölüm Sonu Robotu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bölüm Sonu Robotu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu