Strateji Oyunları
Oyun Sayısı
330
5.140 oynanma
77 12

Oyunun Adı:

Medeniyetler Savaşı Bütün Bölümler

Oyun Açıklaması:

Medeniyetler Savaşı Bütün Bölümler, eşsiz bir tarzda şaşırtıcı grafikler ile donatılmış süper bir askeri taktik gerektiren ve hızlı düşünme stratejisi isteyen ücretsiz online popüler bir savaş oyunudur. Bu özel sürümde Medeniyetler Savaşı serisinin dört farklı oyun sürümünü bir arada bulacaksınız. Birliklerinizi düşman güçlerine doğru hareket ettirin ve her savaşı kazanmaya daha yakın olmak için özel güç hareketleri kullanın. En sevdiğin oyun bölümünü seç, yüzlerce seviye boyunca savaş, çeşitli binaları ele geçir, tehlikeli canavarlarla mücadele et ve ordunu zafere götür!

Nasıl Oynanır?

Birlikleri dağıtmak ve savaşmak için fareyi ya da parmağınızı kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

16.11.2019 20:04:28

Benzer Kategoriler:

Aksiyon Asker Asker Gönderme Askeri Askeri Birlik Birlik Bölük Bütün Büyü Büyücü CawoGames Çatışma Dünyanın En Güzel Efsane Egemenlik Ele Geçirme En Güzel En Güzel Savaş En Güzel Strateji En İyi En İyi Savaş En İyi Strateji Epik Famobi Fantezi Fare ile Oynanan Fethetme Fetih Geliştirmeli Gerçek Zamanlı Strateji GZS Hakimiyet HTML5 Hücre Hükmetme İnanılmaz Kaliteli Medeniyet Medeniyetler Çatışması Medeniyetler Savaşı Mouse ile Oynanan Ordu Özel Plonga Rpg RTS Saldırı Savaş Savaş Stratejisi Savunma Sihir Strateji Şaşırtıcı Tabur Taktik Taktiksel Taktiksel RPG Toprak Kazanma Tüm Zamanların En İyi Uygarlık Uygarlık Savaşları Yükseltme Zafer

Orjinal Adı:

Civilizations Wars Master Edition

Medeniyetler Savaşı Bütün Bölümler oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Medeniyetler Savaşı Bütün Bölümler" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu