Bombacı Oyunları
Oyun Sayısı
25
431 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Bombala Onu 8

Oyun Açıklaması:

Bir mini oyun klasiği geri döndü, Bombala Onu 8! (Bomb It 8)

Gelin, Bomb It serisinin uzun zamandır beklenen yeni ücretsiz aksiyon-macera oyunu Bomb It 8'i oynayın! Karakterler, zorluklar ve açılabilir bonuslar gibi tamamen yeni oyun öğeleriyle bu yeni bölüm her zamankinden daha ilgi çekici. Tüm düşmanları yok etmek için bombalarınızı taktiksel olarak yerleştirin!

Klasik Bomberman oyunundan ilham alan bağımlılık yapıcı bir aksiyon macera oyununa katılarak, engelleri ortadan kaldırmak ve tüm rakiplerinizi yok etmek için stratejik konumlara bombalar yerleştirirken karakterinizin süre dolmadan hayatta kalan son kişi olmasına yardımcı olurken eğlenmenin zamanı geldi. Bombala Onu 8 oyunu çok eğlenceli!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket
Boşluk Tuşu: Bomba

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

27.01.2024 11:50:58

Benzer Kategoriler:

1 Oyunculu Aksiyon Android Arcade Atari Başarı Bomb it Bomba Bomba Bırak Bomba Bırakma Bomba Yerleştirme Bombacı Bomberman Çocuk Çocuklar İçin Eğlenceli Çocuklara Göre Dinamit Dokunmatik Ekran Eğlenceli Engellenmemiş HTML5 igroutka Kız Kızlar İçin Kızlar İçin Eğlenceli Kızlara Göre Klasik Meb Mobil Online Patlama REKLAMSIZ Strateji Tek Kişilik Yasaksız Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Bomb It 8

Bombala Onu 8 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.



Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bombala Onu 8" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu