Klasik Oyunlar
Oyun Sayısı
119
506 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Blok Şampiyonu

Oyun Açıklaması:

Blok Şampiyonu diğer 10x10 klasiklerine benzeyen, ancak bazı değişiklikler içeren ücretsiz bir çevrimiçi bulmaca oyunudur! 10x10 oyunları yer çekimi olmayan bir Tetris'e benzer. Bir seferde 3 Tetris benzeri parça elde edersiniz ve bunları 10x10 ızgaranın herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz. Çizgiyi temizlemek ve noktaları toplamak için satırları veya sütunları doldurun! Bu ücretsiz 10x10 oyunun size getireceği ekstra zorlukların üstesinden gelebilecek misiniz?

Satırları ve sütunları temizlemek için bloklarla doldurun; ancak kaybolmadan önce satırlarının iki kez temizlenmesini gerektiren donmuş döşemelere dikkat edin. Yıldırım blokları size yardımcı olmak için oradalar! İkisini bir satırda toplamak o satırı anında temizler. Puan çarpanınız her eşzamanlı çizgi temizliğinde artar, bu nedenle yüksek bir puan için çizgi dolgularınızı birleştirin!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

13.01.2024 23:04:47

Benzer Kategoriler:

10x10 Arkadium Bağımlılık Yapan Blok Bulmaca Can Sıkıntısı Canınız Sıkıldığında Oynayabileceğiniz Oyunlar Cool Düşünme Eğlenceli En Güzel En İyi HTML5 Klasik Mouse ile Oynanan MSN Orijinal Orjinal REKLAMSIZ Tetris Ücretsiz

Orjinal Adı:

Block Champ

Blok Şampiyonu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Blok Şampiyonu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu