Klasik Oyunlar
Oyun Sayısı
119
2.554 oynanma
83 3

Oyunun Adı:

Blok Bulmaca Jewel

Oyun Açıklaması:

Beyninizi klasik blok şekillerle bu bağımlılık yaratan mantıksal arcade mücadelesinde eğitin! Yüksek puanınızı geçmek ve ödülleri toplamak için durmadan oynayın!

Blok Bulmaca Jewel, amacınızın puan kazanmak için blokları bir araya getirmek olduğu renkli bir bulmaca oyunudur. Bu, gün boyunca mobil cihazınızda veya bilgisayarınızda oynayabileceğiniz rahatlatıcı bir gündelik oyundur. Izgaraya yerleştirmek için farklı renkli bloklardan birini seçin ve yatay veya dikey bir çizgi oluşturun. Renkler önemli değil, istediğiniz gibi karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Blok çizgisini oluşturduğunuzda, ızgarada size tekrar yer açmak için kaybolacaklar. Ancak, çizgide olmayan bloklar size bir meydan okuma vermek için kalacaktır. Herhangi bir hamle kalmadığında, son puanınızı alacaksınız. Bu gündelik çevrimiçi oyunda kendi puanınızı geçip geçemeyeceğinizi veya arkadaşlarınıza sizi yenmeleri için meydan okuyabileceğinizi görmek için tekrar oynayın.

Odanız her zaman bir felaketse, bu Blok Bulmaca Jewel oyunu size harika bir pratik kazandıracak. Üç ışıltılı oyun parçası arasından seçim yapın ve bunları teker teker tahtaya yerleştirin. Çizgiler oluşturmak için bunları bir araya getirin, ancak dikkatli olun - oyun tahtasını çok fazla dağıtırsanız kaybedersiniz! Basit görünebilir, ancak bu tahta küçüktür.

Bu düşünme oyununda en sevdiğimiz özellik, dikey çizgiler yapabilme yeteneğidir. Klasik tetris tarzı oyunların çoğunda yalnızca yatay çizgiler oluşturabilirsiniz, ancak bunda yapamazsınız. Satır veya sütun önemli değil, sadece bu parçaları eşleştirin ve tahtadan temizleyin. Her kırdığınızda, size biraz motivasyon sağlamak için yüksek puanınız yayınlanacaktır. Blok Bulmaca Jewel'da kaç satırı temizleyebilirsiniz?

Bu mücevher eşleştirme oyununda 8x8'lik bir tahta ile uğraşıyorsunuz. Amacınız, çeşitli değerli şekilleri yatay ve/veya dikey çizgileri dolduracak şekilde yerleştirmektir. Şekiller döndürülemez ve üçe kadar çıkamaz. Tahtaya hiçbir taş blok sığmadığında oyun biter. Bu ücretsiz online bulmaca, tetris oyunları hayranları ve mantık oyunları bağımlıları tarafından beğenilecek. Ücretsiz çevrimiçi oynayın ve toplayabildiğiniz kadar çok mücevher toplayın.

Ekranda hem yukarı hem aşağı hem de yatay olarak tam çizgiler oluşturmak ve bunlara zarar vermek için olağanüstü mücevher bloklarını aşağı indirin. Bir kerede ne kadar çok satır ortadan kaldırırsanız, o kadar fazla puan alırsınız. Blok Bulmaca Jewel'un zaman kısıtlaması yoktur, her zaman her yerde günde birkaç dakika içinde rahatlayabilir ve beyninizi çalıştırabilirsiniz.

Oyuncu, blok formlarını üçlü setler halinde alır ve daha fazlasını elde edebilmek için 3'ünü de tahtaya yerleştirmesi gerekir. Bu ayarlamalar, video oyununu oynamayı çok eğlenceli hale getiriyor ve ayrıca bu kısa makalede daha sonra kesinlikle işaret edeceğimiz ekstra işlevler, oyunu renklendirmeye ve ayrıca çok daha heyecanlı hale getirmeye yardımcı oluyor. Block Puzzle Jewel, oyuncuların deneyimleyebileceği üç farklı modda tamamen ücretsiz çalışır.

Blok Bulmaca Jewel (Block Puzzle Jewel) oynamaya olan tüm tutkunuzla, ellerinizin telefonunuzun küçük bir ekranında kısıtlanması amaçlanmamıştır. Bir profesyonel gibi oynayın ve ayrıca klavye ve fare ile video oyununuzun tam kontrolünü elde edin. PC'de Blok Bulmaca Jewel oynayın.

Blok Bulmaca Jewel bir bulmaca video oyunudur. Moda takıları boşlukları doldurmak, tuğla üretmek, kalkış yapmak ve yüksek puanları test etmek için kullanılır. Bu çok kolay ama bağımlılık yapan bir problem oyunudur! Mobil oyunun zorluğu yavaş yavaş artırılıyor, her seviyedeki oyuncu için ideal, oynaması kolay, ustalaşması zor.

İstediğiniz kadar oynayın, pil kısıtlaması, rahatsız edici aramalar ve mobil veri kısıtlaması yok. Yepyeni video oyunu, bilgisayarda oynamak Blok Bulmaca Jewel oynamanın en iyi seçimidir.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

27.10.2021 23:21:22

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik Akıllı Telefon Android Arcade Atari Bilgisayar Blok Blok Bulmaca Blok Yerleştirme Bloklar Bulmaca Cool En Çok Oynanan En İyi En Popüler GameSnacks Google Google Play Gündelik Günlük Havalı Hergün Oynanan HTML5 Jewel Klasik Klasik Bulmaca Laptop Masaüstü Mobil Mücevher Online PC Popüler REKLAMSIZ Tek Kişilik Telefon Tetris Tetris Şekilleri Ücretsiz Zincirleme Reaksiyon

Orjinal Adı:

Block Puzzle Jewel

Blok Bulmaca Jewel oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Blok Bulmaca Jewel" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu