Bulmaca Oyunları
Oyun Sayısı
677
2.657 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Blok Bulmaca Hayvanat Bahçesi

Oyun Açıklaması:

Bu zorlu bulmaca oyununda tutsak hayvanları emniyete alın! Anahtarları kafeslere bağlamak için blok şekillerini alana sürükleyip bırakın. Her ikisi de bağlıysa, anahtar kafesi açar ve hayvanı serbest bırakır. Ama bu kadar basit değil! 100 seviye boyunca ilerledikçe, kurtarma görevinizi engellemek için daha fazla sayıda özel blok ortaya çıkacak. Tüm seviyelerde ustalaşıp tüm yıldızları toplayacak mısınız?

Oh hayır! Hayvanlar kafeslerin içinde kaldılar ve dışarı çıkamıyorlar. İhtiyacı olan ve hepsini özgür bırakan kahraman olacak mısın?

Neyse ki birisi anahtarları bıraktı, ama onları kafeslere nasıl götürdüğünüz başka bir soru. Anahtarları kafeslere bağlamak için alandaki blok şekillerini sürükleyip yerleştirmek için geometrik becerilerinizi kullanın. Bunu yaptın mı? Mükemmel, şimdi o zavallı hayvanları kurtarmak için her şeyi biliyorsun.

Ancak fark edebileceğiniz gibi, her zaman bu kadar basit değildir. Kurtarma görevini önlemek için bazı özel bloklar ortaya çıkacak. Örneğin, yerleştirdiğiniz blokların yana kaymasını sağlayan bir buz alanı veya bir blokla doldurulması gereken bir kara delik.

Heyecan verici ve eğlenceli bulmacalarla dolu 100 seviyeyi tecrübe edin. Yararlı eşyalar satın almak için her seviyede 3 yıldızı topla. Bunun için bulmacaları mümkün olduğunca az hareketle çözün.

Önünüzde bir çok zorluk var! Tüm sevimli hayvanları kilitli kafeslerinden kurtarabilecek ve onların kahramanı olacak mısın?

Özellikleri:
-  Hayvanları serbest bırak.
-  100 zorlu seviye.
-  Premium grafikler ve animasyonlar.
-  Her yaş için uygundur.

Nasıl Oynanır?

Blokları yerleştirmek ve hayvanları kurtarmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.09.2019 18:42:28

Benzer Kategoriler:

2020 Blok Blok Bulmaca Blok Yerleştirme Bloklar Bulmaca Çocuk Çocuklar İçin Eğlenceli Eğlenceli Famobi HTML5 Kafes Kız Klasik Level Sevimli Şekil Şekil Yerleştirme Şirin Tetris Türkçe

Orjinal Adı:

Blocks Puzzle Zoo

Blok Bulmaca Hayvanat Bahçesi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Blok Bulmaca Hayvanat Bahçesi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu