Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
356
13.970 oynanma
88 5

Oyunun Adı:

Altıgen Bloklar Bulmaca

Oyun Açıklaması:

Kare ya da küp ile karşılaştırıldığında, altıgen, zekâ oyunlarına çok daha karmaşıklık katmaktadır! Altıgen tahtayı kaplamak için altıgen blokları uygun yerlere sürükleyin. Yapbozu çözmek için tüm tahtayı kaplamalı ve tüm şekilleri kullanmalısınız. Bir yandan seviyeleri ilerleyip daha büyük altıgen tahtaların kilidini açarken bir yandan da zihninizi çalıştırın. Orta boy tahtanın kilidini açmak için 5 kolay seviye, büyük boy için ise 20 orta seviye geçmelisiniz. Buna ek olarak, orta ve büyük tahtalardaki yapbozları çözdükçe altıgen şekillerin sayısı da artar, böylece oyun çok daha zihin zorlayıcı hale gelir.

Yapbozlar bir algoritmayla oluşturulmuştur, bu durum da oyunculara her üç tahtada oynayabilecekleri sınırsız seviye sunmaktadır. Liderlik sıralamasında tırmanmak ve süper başarıların kilidini açmak için mümkün olduğu kadar çok seviye geçmeye çalışın! Zamana dayalı ödülleri hızlıca kazanmak için altıgen şekilleri eşleştirirken zihninizi zorlayın. Bir yandan zekânızı geliştirmek bir yandan da eğlenmek için hemen Altıgen Yapboz oyununa başlayın!

Nasıl Oynanır?

Mouse.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.01.2017 03:01:40

Benzer Kategoriler:

2017 Altıgen Altıgen Blok Bulmaca Altıgen Bulmaca Bağımlılık Bağımlılık Yapan Blok Blok Bulmaca Bloklar Bulmaca Büyükler İçin Büyüklere Büyüklere Göre Can Sıkıntısı Eğlence En Güzel En İyi GameMonetize Güzel HTML5 Mantık Mantık Bulmacası Mantıksal Sitene Oyun Ekle Suntemple Türkçe Yapboz Zaman Geçirme Zeka Zeka Bulmacası Zihin

Orjinal Adı:

Hex Blocks Puzzle

Altıgen Bloklar Bulmaca oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Altıgen Bloklar Bulmaca" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu