Bulmaca Oyunları
Oyun Sayısı
676
3.642 oynanma
79 8

Oyunun Adı:

Element Blokları

Oyun Açıklaması:

Bu çılgın bağımlılık yapan bulmaca oyununun unsurları elementler! Dikey veya yatay çizgiler oluşturmak ve mümkün olduğunca fazla puan kazanmak için blok şekillerini kılavuza sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Yalnızca tam çizgiler yok olacak, bu yüzden önceden plan yapın ve mevcut parçalara göz atın. Bir blok yerleştirmek için ızgarada yer kalmadıysa oyun sona erer.

Kaçınılmaz olanı sona erdirmek için iki güç kaynağını kullanabilirsiniz: Dinamit alandaki 3x3'lik bir alanı tahrip ederken, Yıldırım belirli bir renkteki tüm blokları kaldırır. Sahaya yerleştirilen bloklarda rastgele görünen yıldız biçiminde oyun içi para birimini kullanarak satın alın. Bunları tam hatlara ekleyerek topladığınızdan ve güç artışlarını her satın alımdan sonra daha pahalı hale geldiklerinde stratejik olarak kullandığınızdan emin olun. Daha fazla şeye ihtiyacınız varsa, başarıları tamamlamayı deneyin, ayrıca sizi yıldızlarla ödüllendirir.

Peki puan kazanmanın en iyi yolu nedir? Izgaradaki her işlem çarpanınızı doldurur ve size puan kazandırır. Puanınızı artırmak için aynı anda birkaç çizgiyi silerken çarpanı zaman içinde artırmaya çalışın. Yüksek bir puan kazanmak için gerekenlere sahip misiniz?

Özellikleri:
- En iyi skor için oynayın.
- Yıldızları topla ve güç kaynaklarını kullan.
- Tamamlanan başarılar.

Nasıl Oynanır?

Blokları yerleştirmek için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.09.2019 14:58:58

Benzer Kategoriler:

2020 Bağımlılık Blok Blok Bulmaca Blok Yerleştirme Bloklar Bokigame Bulmaca Can Sıkıntısı Eğlence Element Famobi GameMonetize GameSnacks HD HTML5 Klasik Rahatlatıcı REKLAMSIZ Renkli Şekil Şekil Yerleştirme Tetris Tetris Şekilleri Türkçe Zaman Öldürme

Orjinal Adı:

Element Blocks

Element Blokları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Element Blokları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu