Bulmaca Oyunları
Oyun Sayısı
677
2.132 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Mücevher Blokları

Oyun Açıklaması:

Mücevher Blokları, amacınızın puan kazanmak için blokları bir araya getirmek olduğu renkli bir bulmaca oyunudur. Mücevher Blokları gün boyunca mobil cihazınızda veya bilgisayarınızda oynayabileceğiniz rahatlatıcı bir gündelik oyundur. Izgaraya yerleştirmek için farklı renkli bloklardan birini seçin ve yatay veya dikey bir hat oluşturun. Renkler önemli değil, istediğiniz gibi karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Blok çizgisini oluşturduğunuzda, ızgarada size tekrar yer açmak için kaybolacaklar. Ancak, çizgide olmayan bloklar size bir meydan okuma vermek için kalacaktır. Herhangi bir hamle kalmadığında, son puanınızı alacaksınız. Bu online gündelik oyunda kendi puanınızı geçip geçemeyeceğinizi veya arkadaşlarınıza sizi yenmeleri için meydan okuyabileceğinizi görmek için hergün oynayın.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.10.2021 11:15:32

Benzer Kategoriler:

Arcade Blok Blok Bulmaca Blok Yerleştirme Bulmaca GameSnacks Gündelik HTML5 Inlogic Klasik Mücevher REKLAMSIZ Tetris Ücretsiz

Orjinal Adı:

Jewel Blocks

Mücevher Blokları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mücevher Blokları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu