Eşleştirme Oyunları
Oyun Sayısı
306
1.591 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Mücevher Büyüsü Noel

Oyun Açıklaması:

Mücevher Büyüsü Noel harika bir 3'lü eşleştirme oyunudur. Bu Mücevher Büyüsü Noel oyununda şeker kamışı, çan ve hediyeleri eşleştirmekten daha iyi bir Noel ruhuna girmenin yolu nedir? Her seviye Noel temalı mücevherlerle doludur. Puan kazanmak için bitişik mücevherleri değiştirerek üç veya daha fazlasını eşleştirin. Kombolarınız yeterince etkileyiciyse, tüm mücevher sıralarını çıkarabilecek bir bonus parça kazanabilirsiniz!

Seviye hedefine ulaşmak ve hamleleriniz bitmeden üç yıldıza ulaşmak istiyorsanız, nihai komboya gitmeniz gerekecek. Üç güzel, ama dört daha da iyi. Beş veya daha fazlasını eşleştirebilirseniz, kesinlikle kendinize yüksek bir puan kazanacaksınız! Endişelenme, bu Mücevher Büyüsü Noel oyununu açmak için seni Noel'e kadar bekletmeyeceğiz - bugün oyna ve bize ne olduğunu göster!

Noel'deki sihrin neyle ilgili olduğunu öğrenmek üzeresiniz: mücevherler ve üçlü eşleştirme! Mücevher Büyüsü Noel bir hızlı film tatil temalı üçlü eşleme oyunudur ve aynı zamanda sezonun nedenleriyle doludur. Kalıpları tanıma yeteneğinizi test edin ve kendinizi komboların bonus puanları ve genişletilmiş üçlü eşleme patlamaları dünyasına açın. Mücevher, soğan, süs eşyası, şeker kamışı, kurabiye veya yumurta likörü bardaklarını eşleştiriyor olun, Mücevher Büyüsü Noel'in sizin için bir oyun olduğundan emin olabilirsiniz. Bu nedenle, bu mücevher eşleştirme oyununu masaüstü bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda oynamaya karar vermiş olsanız da, işaret edip tıklayabileceğinizden veya dokunup kaydırarak bu yığının en üstüne çıkacağınızdan emin olabilirsiniz. mücevherler, sihir ve Noel'in heyecan verici ve hızlı tempolu oyunu.

Zaten Noel havasında mısın? Noel süslemeleri ile klasik sıra tabanlı üçlü eşleştirme arcade sizi bekliyor! Birçok farklı zorlu seviyede bulmacaları çözerken üçüzleri eşleştirin. Ayrıca size yardımcı olacak güçlendiriciler almak için şanslı çarkı her gün çevirebilirsiniz. İyi eğlenceler! Neşeli mücevherlerle eşleşen mutlu Noeller!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.10.2021 11:40:11

Benzer Kategoriler:

3'lü Eşleştirme Basit Bejeweled Bulmaca Candy Crush Benzeri Christmas Combo Çocuklar için Bulmaca Çocuklar için Eşleştirme Düşünme Eşleme Eşleştirme GameSnacks HTML5 Inlogic Jewel Kombo Mevsimlik Mücevher Mücevher Eşleme Mücevher Eşleştirme Noel Online REKLAMSIZ Sezonluk Üçleme Üçlü Eşleme Üçlü Eşleştirme Xmas Yeni Yıl Yılbaşı

Orjinal Adı:

Jewel Magic Xmas

Mücevher Büyüsü Noel oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mücevher Büyüsü Noel" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu