Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
368
386 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Mantıksal Altıgenler

Oyun Açıklaması:

Kendinizi Mantıksal Altıgenler'in (Hexologic) güzel dünyasına bırakın. Zorlu ama ödüllendirici bulmacaları çözün, rahatlatıcı müzik dinleyin, oyunun atmosferinin derinliklerine dalın ve Sudoku'ya yeniden aşık olun!

Noktaları her altıgenin üzerine yerleştirmek için fareyi kullanın. Her boş alana bir, iki veya üç nokta yerleştirebilirsiniz ve oklarla biten satırların toplamının oktaki sayıya eşit olması gerekir.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

21.01.2024 21:15:27

Benzer Kategoriler:

2024 Akıl Akıl Geliştirme Altıgen Altıgen Bulmaca Android App Store Atmosferik Beyin Beyin Egzersizi Beyin Eğitimi Beyin Jimnastiği Bulmaca Büyükler İçin Büyükler için Zeka Cool Math Dokunmatik Ekran Eğitici Eğitim-Matematik Eğitim Eğitsel Eğitsel Bulmacalar Faydalı Google Play HTML5 igroutka iOS İphone Mantık Mantık Bulmacaları Mantık Bulmacası Mantıksal Matematik Matematik Bulmacaları Matematiksel Meb Mobil Mouse ile Oynanan MythicOwl Nintendo Online PC PlayStation Rahatlatıcı REKLAMSIZ Sayı Sayı Toplama Steam Tablet Tavsiye Tavsiye Edilen Toplama İşlemi Ücretsiz XBox Yetişkinler İçin Yetişkinler İçin Eğitsel Zeka Zeka Bulmacaları Zeka Bulmacası Zeka Geliştirme Zeka Oyunu Zihin Zihin Geliştirme

Orjinal Adı:

Hexologic

Mantıksal Altıgenler oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mantıksal Altıgenler" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar