Yapboz Oyunları
Oyun Sayısı
38
1.958 oynanma
67 5

Oyunun Adı:

Altıgen Yapbozlar

Oyun Açıklaması:

Altıgen Yapbozlar evde veya yolda oynayabileceğiniz eğlenceli, bağımlılık yapan zorlu yeni bir beyin oyunudur! Çeşitli güzel yüksek kaliteli görüntüler arasında yapboz bulmacaları çözmek için altıgen blokları sürükleyin. Oynaması kolay ama ustalaşması zor. Meydan okumaya hazır olduğunuzu düşünün.

Altıgen Yapbozlar, resimli bulmaca oyununa yeni bir bakış ve şimdiye kadar herkes onu sevdi! Amacınız basit: tahtadaki resim parçalarını eşleştirmek için ekrandaki altıgen blokları hareket ettirin. Doğru şekilleri takın ve seviyeyi tamamlayın, ancak bunun her zaman kolay olmayacağını unutmayın!

Hayvan yapboz paketleri, doğa görüntüleri, soyut şekiller ve çok daha fazlasını içeren bu bağımlılık yapıcı oyunda çözülecek tonlarca güzel HD görüntü var. Altıgen Yapbozlar hem çocuklar hem de yetişkinler için uygundur, bu nedenle bu ücretsiz blok bulmaca oyununu ücretsiz online oynayarak tüm aile ile keyfini çıkarabilirsiniz!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.10.2021 14:02:47

Benzer Kategoriler:

ABCya Altıgen Altıgen Blok Bulmaca Altıgen Bulmaca Android Bozyap Bulmaca Çocuk Çocuklar için Bulmaca GameSnacks HTML5 Jigsaw Jigsaw Puzzle Kız Kızlar İçin Kolay Parçalı Bulmaca Puzzle REKLAMSIZ RVAppStudios Tablet Telefon TRT Çocuk Türkçe Ücretsiz Yapboz Yolda Oynanacak

Orjinal Adı:

Jigsaw Puzzles Hexa

Altıgen Yapbozlar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Altıgen Yapbozlar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu