Strateji Oyunları
Oyun Sayısı
324
1.874 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Altıgen Zindan

Oyun Açıklaması:

Altıgen Zindan bağımlılık yapan eğlenceli bir strateji bulmaca oyunudur. Mücadele macerası ve aynı anda eşleştirme. Kahraman saldırısı için, mümkün olduğunca çok sayıda aynı öğeyi bağlamanız gerekir. Yeterli güçle, alt kısımdaki bazı güçlü atışların kilidini açabilirsiniz. Düşmanın yaklaşmasına ve mümkün olan en kısa sürede yok etmesine izin vermeyin.

Bugün cesur şövalye, çeşitli zindanları canavarlardan temizlemek için krallığın uzak bölgelerine gidiyor. Altıgen Zindan (Hexa Dungeon) oyununda siz ona bu macerada yardımcı olacaksınız. Kahramanınızın ve rakibinin olacağı önünüzdeki ekranda bir zindan salonu belirecektir. Oyun alanının alt kısmında farklı renklerde simgeler yer alacaktır. Her simge, şövalyenin belirli bir eyleminden sorumludur. Örneğin, düşmana güçlü bir saldırı yapmak istiyorsanız, yanında duran ilgili renk simgelerini arayın. Onları bir hat ile bağlayarak kahramanınızı düşmana saldırmaya ve zarar vermeye zorlarsınız. İyi eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.06.2021 11:59:16

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 1 Oyunculu 3'lü Eşleştirme Altıgen Altıgen Blok Bulmaca Altıgen Bulmaca Android Bağımlılık Bağlantı Bilgisayar Blok Bulmaca Büyükler İçin Can Sıkıntısı Eğlenceli Eşleme Eşleştirme Fare ile Oynanan GameSnacks Geliştirme HTML5 Masaüstü Mobil Online PC REKLAMSIZ Strateji Strateji Bulmaca Telefon Ücretsiz Üçleme Yetişkin Yetişkinler İçin Yükseltme Zaman Geçirme

Orjinal Adı:

Hexa Dungeon

Altıgen Zindan oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Altıgen Zindan" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu