Platform Oyunları
Oyun Sayısı
631
1.905 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Among Us Zindan

Oyun Açıklaması:

Yeni ve özel bir oyun olan Among Us Zindan'da olabildiğince uzağa gidin. Among Us'ın sevimli karakterleri ile arcade ve hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre.

Bu oyunda küçük karakter, bir uçtan diğerine geçmek için her seviyeyi tamamlamaya çalışacaktır. Bu mükemmel yeni oyunda hedefinize ulaşmak için engellerden ve tehlikeli düşmanlardan kaçınmasına yardımcı olmaya çalışın.

Yeni arcade zorlukları, kendinizi yok edebileceğiniz sivri uçlu bloklar gibi farklı tuzaklarla dolu bu maceranın ve rahat oyunun tadını çıkarın. Her seviyede kötü adamlarla dolu kasvetli labirentlerde zıplamanız, atlamanız ve dikkatlice yürümeniz gerekir ve bu yeni oyunun tadını çıkarın ve bir arkadaşınıza anlatın.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.05.2021 22:31:30

Benzer Kategoriler:

Among Us Arcade Bedava Engelli GameMonetize Gündelik Hayatta Kalma HTML5 Kanlı Kiz10 Klavye ile Oynanan Ok Tuşları Özel Platform Sakınma Seviye Sivri Tuzak Tuzaklı Ücretsiz Online Yön Tuşları Yön Tuşları İle Oynanan Zıplama Zıplamalı Zindan Zindan Macerası

Orjinal Adı:

Among Dungeon

Among Us Zindan oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Among Us Zindan" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu