Platform Oyunları
Oyun Sayısı
631
1.735 oynanma
62 4

Oyunun Adı:

Among Us Uzay Koşusu

Oyun Açıklaması:

Among Us karakterleriyle yeni bir oyun geliyor. Koşun ve oyunun farklı seviyelerindeki tehlikeli platformlarda koşmaya devam edin.

Çok dikkatli olun çünkü uçurumdan düşebilir, bomba patlayabilir veya yolunuzu kapatacak nesneler gibi farklı engellerle çarpışabilirsiniz.

Among Us Uzay Koşusu oyununun amacı, her seviyenin hedefine en fazla sayıda karakterle ulaşmaktır, ancak dikkatli olun, yolda göründüğü kadar kolay değildir.

Binlerce tehlikeyle karşılaşacaksınız, her seviyeyi daha iyi bir skorla bitirmeye çalışacaksınız. Oyun becerilerinizi geliştirebileceğiniz veya daha birçok hediyenin kilidini açabileceğiniz farklı başarıların kilidini açabilirsiniz.

Bu bağımlılık yaratan ve heyecan verici macera oyununun en sevdiğiniz mobil cihazınızda, tabletinizde veya masaüstü bilgisayarınızda ücretsiz olarak keyfini çıkarın. Oyunun oynanması çok kolaydır, karakterleri fare ile veya mobil cihazınızın ekranına dokunarak kontrol etmeniz yeterlidir.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

14.05.2021 00:17:37

Benzer Kategoriler:

Among Us Basit Çocuk Çocuklar İçin EBA GameMonetize HTML5 Kaçınma Kiz10 Kolay Koş Koşma Koşu Koşucu Meb Mouse Online Oyunlar Platform Tek Dokunuş Toplamalı TRT Çocuk Ücretsiz Zıpla Zıplama Zıplamalı

Orjinal Adı:

Among Us Space Rush

Among Us Uzay Koşusu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Among Us Uzay Koşusu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu