Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
497
1.984 oynanma
70 7

Oyunun Adı:

Among Us Online

Oyun Açıklaması:

Among Us Online taklitçi olduğunuz ve fark edilmeden tüm mürettebat arkadaşlarınızı öldürmeniz gereken çevrimdışı çok oyunculu bir oyundur. Daha fazla meydan okumak için havalandırma sistemi ve sabotaj sistemini kullanın yada oyunda özel ayarlar yapın.

Among Us Çevrimiçi, büyük bir uzay gemisinin içinde küçük bir işçi olarak oynadığınız ve diğer tüm işçileri yakalanmadan öldürmek zorunda olduğunuz büyüleyici bir oyundur. Arkadan bıçaklayan bir katil olarak becerilerinizi geliştirin, saklanın ve kurbanlarınızı kimse izlemiyorken yakalamak için gizlice dolaşın. Yeterince öldürmeyi başarırsanız oyunu kazanırsınız.

Sabırlı olun ve yalnızca etrafta kimse olmadığında harekete geçin, aksi takdirde uzay gemisinden atılır ve oyunu kaybedersiniz. Ayrıca acele etmeye çalışın yoksa diğer işçiler uzay gemisini tamir edecek, bu da kaybetmeniz anlamına geliyor. Ekipmanı sabote edin, havalandırma deliklerinin altına saklanın ve herkesi öldürün.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket
Fare: Etkileşim

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

31.05.2021 19:11:00

Benzer Kategoriler:

Aksiyon Among Us Bilgisayar Çevrimdışı Çok Oyunculu En Çok Oynanan GameMonetize Gizlilik Hayatta Kal HTML5 Imposter Masaüstü Multiplayer Online Oyunlar Öldürme PC Popüler Sabotaj Sabotajcı Suikastçı Suikastçi Ücretsiz

Orjinal Adı:

Among Us Online

Among Us Online oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Among Us Online" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu