Kılıç Dövüşü Oyunları
174 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Elma Şövalyesi: Mini Zindanlar

Oyun Açıklaması:

Elma Şövalyesi: Mini Zindanlar, güvenilir bir kılıç ve bir sürü elmaya sahip cesur bir kahraman olduğunuz bir aksiyon dolu platform rpg oyunudur. Kahramanca maceralara atılabileceğiniz uzak bir fantastik diyardaki bir krallığı keşfedin. Büyülü ormanları keşfedin ve oradaki ürkütücü düşmanlarla savaşın, gizli zindanlardan altın ve değerli taşlar toplayın, heyecan verici yeni kıyafetlerin kilidini açın ve oyunun karşınıza çıkardığı her zorlu "bölüm sonu canavarını" alt edin. Zıpla, atla, sallan, elma fırlat, Elma Şövalyesi: Mini Zindanlar'ı tamamlamak için ne gerekiyorsa yap ve oyundaki tüm sırların kilidini aç.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket/Zıpla/Çift Zıplama
X, K, Boşluk Tuşu veya Sol Fare Tuşu: Saldırı
W, Z, J veya Yukarı Ok: Zıplama/Çift Zıplama
C, L, CTRL veya Sağ Fare Tuşu: Elma Fırlatma
V veya SHIFT: Yıldırım Koşusu (Dash)

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.01.2024 22:39:40

Benzer Kategoriler:

1001 2024 4399 Aksiyon Aksiyon RPG Balta Bilgisayar Bölümlü Cool Çılgın Dövüş Dünyanın En Güzel Elma En Güzel En İyi Fantastik Fight Fighting Geliştirme Geliştirmeli Güzel Güzel Müzikli Harika Hayvan HTML5 İyi Müzik Kavga Kılıç Kılıç Dövüş Kılıç Dövüşü Kılıç Savaşı Kılıçla Oynanan Kılıçlı Kılıçlı Dövüş Kılıçlı Mücadele Kılıçlı Şövalye Klavye ile Oynanan Level Level Atlamalı Levelli Limitless Macera Masaüstü Micro Mikro Mini Mükemmel Müthiş Online Ortaçağ PC Piksel Platform Poki REKLAMSIZ Retro Rol Alma Rol Oynama Rol Üstlenme Rol Yapma Rpg-Platform Rpg Sakınma Savaş Seviye Seviye Atlamalı Süper Şovalye Şövalye Toplamalı Tuzak Tuzaklı Unity Ücretsiz Yükseltme Yükseltmeli Zindan Zindan Macerası

Orjinal Adı:

Apple Knight Mini Dungeons

Elma Şövalyesi: Mini Zindanlar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Elma Şövalyesi: Mini Zindanlar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu