Boyama Oyunları
Oyun Sayısı
112
2.489 oynanma
88 2

Oyunun Adı:

Boyama Kitabı Çocuklar İçin 2

Oyun Açıklaması:

Daha fazla hayvan, daha fazla eğlence! Şimdi çocuklar için 16 yeni renklendirme motifiyle! Bu sevimli eğitici oyun, çocukların koordinasyonlarını geliştirmelerine yardımcı olur ve renk, çizgi ve şekil tanıma becerilerini geliştirir. Elle çizilmiş sevimli resimlerden birini seçin ve yaratıcılığınızı gösterin! Motorik yeteneklerini geliştirmek için fırçaları kullanın veya ayrıntıları hızla doldurmak için kovayı seçin.

Nasıl Oynanır?

Hayvan resimlerini renklendirmek için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

27.06.2019 13:57:22

Benzer Kategoriler:

Aile Anaokulu Anaokulu ve Okul Öncesi için Şekil Tanıma Etkinlik Boya Boyama Boyama Kitabı Boyama Sayfaları Boyama Sayfaları Yazdırılabilir Çocuklar İçin Boyama Sayfaları Çocuklar için Eğitici Çocuklar ve Bebekler İçin Boyama Kitabı Çocuklara Göre Eğitici Eğitim Eğitsel Famobi Hayvan Boyama Hayvan Boyama Sayfaları HTML5 Meb Motor Becerileri Okul Okul Öncesi Okul Öncesi Çalışma Sayfaları Öğretici Renk Renk Tanıma Renklendirme Resim Boyama Şekil Tanıma Türkçe Yazdırılabilir

Orjinal Adı:

Kids Color Book 2

Boyama Kitabı Çocuklar İçin 2 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Boyama Kitabı Çocuklar İçin 2" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu