Boyama Oyunları
Oyun Sayısı
112
2.716 oynanma
75 3

Oyunun Adı:

Boyama Kitabı Çocuklar İçin

Oyun Açıklaması:

En sevdiğiniz hayvanları renklendirin! Bu eğlenceli eğitici oyun, çocukların koordinasyon becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur ve renk, çizgi ve şekilleri tanımalarına katkı sağlar. Güzel elle çizilmiş resimlerden birini seçin ve yaratıcı olun! Fırçalar serbest olarak elinizle renklendirmek ve motor yeteneklerini geliştirmek için kullanılabilirken, otomatik doldurma kullanılarak daha büyük alanlar veya detaylar hızlı bir şekilde doldurulabilir.

Nasıl Oynanır?

Hayvanları renklendirmek için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

24.06.2019 14:36:43

Benzer Kategoriler:

Aile Anaokulu Anaokulu ve Okul Öncesi için Şekil Tanıma Etkinlik Boya Boyama Boyama Kitabı Boyama Sayfaları Boyama Sayfaları Yazdırılabilir Çocuklar İçin Boyama Sayfaları Çocuklar için Eğitici Çocuklar ve Bebekler İçin Boyama Kitabı Çocuklara Göre Eğitici Eğitim Eğitsel Famobi Hayvan Boyama Hayvan Boyama Sayfaları HTML5 Meb Okul Okul Öncesi Okul Öncesi Çalışma Sayfaları Öğretici Renk Renk Tanıma Renklendirme Resim Boyama Türkçe Yazdırılabilir

Orjinal Adı:

Kids Color Book

Boyama Kitabı Çocuklar İçin oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Boyama Kitabı Çocuklar İçin" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu