Kelime Oyunları
Oyun Sayısı
90
939 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Cadı Çapraz Bulmaca

Oyun Açıklaması:

Cadı Çapraz Bulmaca en iyi bilgi ve kelime oyunudur. Amaç, satırı kaydırmak ve uygun kelimeyi yapmak için doğru harfleri seçmektir.

Cadı Çapraz Bulmaca (Witch Crossword) sevimli cadı tarafından verilen küçük ipuçlarına dayanarak doğru kelimeyi bulmanız gereken klasik tarzda bir kare bulmaca oyundur. Kelimeleri bularak ve bulmacaları tamamlayarak bulmacalar diyarındaki macerasına yardım edin.

Büyülü bulmacalar diyarında her seferinde bir kelime seyahat edin, takılırsanız panik yapmayın, sevimli cadı bulmacayı tamamlamanıza yardımcı olacak ipuçları ve püf noktaları ile size yardımcı olacaktır. Kendinize sormanız gereken bir soru var, cadının büyülü bulmacalar diyarında seyahat etmesine yardım edecek kadar iyi olduğunuzu düşünüyor musunuz?

NOT: Soruyu göstermek için kelime alanının tamamını kaydırın. (Swipe over the word the show the question)

Cadı Çapraz Bulmaca Oyunu Nasıl Oynanır?

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

21.06.2021 00:14:20

Benzer Kategoriler:

Aile Bayan Bedava Bilgi Bilmece Bulmaca Bulmacalar Büyükler İçin Cadı Cevap Çapraz Bulmaca Çengel Bulmaca EBA Eğitici Eğitsel English Word Games GameMonetize Gazete Genel Kültür HTML5 İngilizce İngilizce Eğitici İngilizce Kelime İngilizce Kelime Aktiviteleri İngilizce Kelime Arama İngilizce Kelime Bulma İngilizce Kelime Bulmaca İngilizce Öğren İngilizce Öğreniyorum İngilizce Öğrenme İngilizce Öğrenmek İstiyorum İngilizce Soru İpucu Kadın Kare Bulmaca Kelime Kelime Aktiviteleri Kelime Bulma Kelime Bulmaca Kelime Hazinesi Kelime Tahmin Etme Kelimeler Klasik Klasik Bulmaca Level Meb Online Online İngilizce Oyun Oynayarak İngilizce Öğren Öğrenci Öğrenme Öğretmen PidomTech Soru Soru Cevap Test Trivia Ücretsiz Yetişkin Yetişkinler İçin

Orjinal Adı:

Witch Crossword

Cadı Çapraz Bulmaca oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Cadı Çapraz Bulmaca" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu