Klasik Oyunlar
Oyun Sayısı
118
2.418 oynanma
83 2

Oyunun Adı:

Cam Tuğlalar

Oyun Açıklaması:

Klasik Breakout oyununun bu modern versiyonuna tuğla kırma oyunu severler bayılacaklar! Güncellenmiş mekaniği ve grafikleri ile tuğla kırıcının klasik oyunu gerçekten çok eğlenceli. Oyunun amacı, sahadaki tüm cam tuğlaları olabildiğince hızlı bir şekilde imha etmektir. Tüm tuğlaları mümkün olduğu kadar çabuk kırmaya çalışın, böylece her seviye için en iyi zamana ulaşabilirsiniz. Raketinizdeki topu zıplatın ve güç topu, lazer topu veya hızlı ateş topu gibi harika güçlendiriciler toplayın ve tüm 80 seviyeyi tamamlamaya çalışın! Tuğlaları daha da hızlı kırmaya yardımcı olmak için güç artışlarını toplamaya özen gösterin. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Raketi hareket ettirmek için Fare veya parmağınızı kullanın. Her seviyeyi tamamlamak için tüm tuğlaları kırın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

3.11.2019 13:18:21

Benzer Kategoriler:

Android Arcade Arkanoid Atari Atari Salonu Beceri Blok Blok Kırıcı Blok Kırma Bölümlü Breaker Breakout Cam Dx Ball DX Ball 2 Eğlence Eğlenceli Eski Eski Arcade Eski Konsol Famobi Fare ile Oynanan Google Google Play Güncel HTML5 iOS İphone Kırıcı Kırma Kırmaca Klasik Level Level Atlamalı Levelli Mobil Modern Seviye Tablet Telefon Top Tuğla Tuğla Kırıcı Tuğla Kırma Tuğla Kırmaca Tuğla Patlatma Tüm Zamanların En İyi Türkçe

Orjinal Adı:

Shards

Cam Tuğlalar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Cam Tuğlalar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu