Futbol Oyunları
Oyun Sayısı
194
3.511 oynanma
75 16

Oyunun Adı:

Cristiano Ronaldo: Şut ve Koşu

Oyun Açıklaması:

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo'nun yerinde olmak istemez miydin? Bu beceri ve dikkat gerektiren eşsiz oyunda, CR7 gibi şut atmanın ve koşmanın nasıl hissettirdiğini 2018 Dünya Kupası Rusya eşliğinde deneyimle! Bu eşsiz 3D arcade koşucu oyununda CR7 gibi şut çek, koş, zıpla ve skor yapmanın nasıl bir his olduğunu gör. Nike botlarınızı giyin ve Moskova sokaklarındaki trafikte sörf yapın. Bu yoğun rekabetçi futbol oyunlarında en yüksek puanı almaya çalışın ve hatta kendinizi gerçek Cristiano Ronaldo'dan başka biriyle yarışırken bulabilirsiniz!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket
Boşluk Çubuğu: Şut

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

2.01.2020 12:42:02

Benzer Kategoriler:

3D Aksiyon Android Arcade Beceri Cristiano Ronaldo Dünya Kupası Dünya Kupası 2018 Erkek FIFA FIFA Dünya Kupası FIFA Dünya Kupası Rusya 2018 Futbol Futbolcu GameDistribution GameMonetize Google Play HTML5 Kaçınma Kiloo Koş Koş ve Zıpla Koşma Koşma ve Zıplama Koşu Koşucu Macera Moskova Platform Rusya Spor Şut Ünlü Zıpla Zıpla ve Koş

Orjinal Adı:

Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run

Cristiano Ronaldo: Şut ve Koşu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Cristiano Ronaldo: Şut ve Koşu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar