Eşleştirme Oyunları
Oyun Sayısı
306
660 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Disk² Birleştirme

Oyun Açıklaması:

Disk² Birleştirme (Disk² Merge FRVR), stratejik düşünme ve bulmaca çözme becerilerinizi test eden zorlu ve bağımlılık yapan bir HTML5 oyunudur. Oyun, diskleri yerleştirebileceğiniz boş alandan oluşan bir tahtada oynanır.

Oyunun amacı, daha yüksek numaralı diskler oluşturmak için aynı numaralı diskleri birleştirmektir. İki diski birleştirmek için, aynı sayıdan birini diğerinin üzerine sürüklemeniz yeterlidir; bunlar, sayılarının toplamıyla yeni bir disk oluşturmak için birleşirler. Daha yüksek numaralı diskler oluşturmak için diskleri birleştirmeye devam edin.

Tahtayı disklerle doldurmamaya dikkat edin, yoksa yeni diskleri yerleştirmek için yeriniz kalmaz. Hareketlerinizi dikkatlice planlayın ve mümkün olan en yüksek numaralı diski oluşturmaya çalışın.

Yüksek puanınızı geçmek için diskleri oynamaya ve birleştirmeye devam edin. Şık tasarımı ve bağımlılık yaratan oynanışıyla Disk² Birleştirme (Disk² Merge FRVR), sizi saatlerce eğlendireceğinden emin. Disk Birleştirme'de en yüksek numaralı diski oluşturabilir misiniz? Meydan okumaya hazır mısın? Şimdi Disk² Birleştirme oynayın ve ne kadar yüksek puan alabileceğinizi görün!

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.04.2023 01:01:24

Benzer Kategoriler:

2048 Android Ball Beceri Birleştirme Büyükler İçin Can Sıkıntısı Cool Değişik Disk Dokunmatik Ekran Eğlence En İyi FRVR HTML5 Klas Laptop Masaüstü Matematik Meb Mouse ile Oynanan PC REKLAMSIZ Rekor Rekorlu Sayı Skor Skorlu Tablet Top TRT Çocuk Ücretsiz Yetişkinler İçin Yüksek Skorlu

Orjinal Adı:

Disk² Merge

Disk² Birleştirme oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Disk² Birleştirme" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu