Fizik Oyunları
Oyun Sayısı
326
2.680 oynanma
75 7

Oyunun Adı:

Doktor Palamut 3

Oyun Açıklaması:

Doktor Palamut geri döndü. Görevin dünyayı kurtarmak. Çeşitli aygıtları kullanarak onu bir sonraki aşamaya getirmek için Doktor Palamut'a yardım et. Ayrıca yaralı kuşlara yardım etmelisin. Herkes için eğlenceli ve aksiyon dolu bir oyun.

Farklı nesneler kullanarak doktorun ekranda dolaşmasına yardımcı olun. Meşe palamuduna her seviyeyi tamamlaması için yardımcı olmalısın. Bunun için fanları ve diğer eşyaları etkinleştirin. 10 seviyeyi de tamamlamaya çalışırken tüm yıldızları toplamaya çalışın.

Doktor Palamut bu eğlenceli fizik bulmacasında yeni bir maceraya atılmak için geri döndü ve kendini çok hazır hissediyor. Senin görevin sincabın pencereden yanlışlıkla fırlattığı lambayı bulmak. Kuşları kurtar, hayranlarını harekete geçir, arılara selam ver ve yıldızları topla. 10 zorlu bölüm boyunca doktora güvenle rehberlik edin. Çıkışa ulaşıp her seviyeyi üç yıldızla tamamlayabilir misiniz?

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

9.02.2019 01:54:32

Benzer Kategoriler:

2019 Beceri Beyin Bölümlü Büyükler İçin Büyüklere Büyüklere Göre Düşünme Eğlence Eğlenceli Famobi Fare ile Oynanan Fizik-Beceri Fizik Fizik Tabanlı Bulmaca Herkes İçin HTML5 iqralar Level Levelli MiniDuck Mobil Mouse ile Oynanan Oyun Oynamak İstiyorum Seviyeli Tablet TryArcade Zeka

Orjinal Adı:

Doctor Acorn 2

Doktor Palamut 3 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Doktor Palamut 3" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu