Yemek Oyunları
Oyun Sayısı
80
1.191 oynanma
88 2

Oyunun Adı:

Dondurmacı

Oyun Açıklaması:

Dondurma, Lütfen! oyununda müşteriler kraldır. Dondurma külahını müşterinin isteğine göre resimde gösterildiği gibi hazırlayın. Bunun için farklı lezzetleri, sosları ve meyveleri birleştirmelisin. Dondurma hazırsa yeşil onay işaretine dokunun. Ne kadar hızlı olursanız o kadar puan kazanırsınız. Baştan başlamak istiyorsanız, kırmızı çarpıya dokunun. Sınırlı bir süre içerisinde dondurmanın doğru ve kusursuz olması gerekir, aksi takdirde bir can kaybedersiniz. Bir sonraki seviyeye geçmek için hemen dondurma yapmaya başla!

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.06.2019 07:49:46

Benzer Kategoriler:

Basit Dondurma Dondurma Dükkanı Dondurma Satma Dondurma Yapma Dondurmacı Dükkan Dükkan İşletme Dükkan Yönetimi Dükkan Yönetme Eğlence Famobi Gıda HTML5 İş İşletme Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Kolay Level Levelli Müşteri Para Para Kazanma Pişirme Simülasyon Türkçe Yaz Yemek Yemek Pişirme Yemek Servisi Yiyecek Yönetim Yönetme

Orjinal Adı:

Ice Cream Please

Dondurmacı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Dondurmacı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm VideosuBenzer Oyunlar