Yönetim Oyunları
Oyun Sayısı
135
3.891 oynanma
90 2

Oyunun Adı:

Emily Yeni Bir Başlangıç

Oyun Açıklaması:

Her yaş grubu için eğlenceli olan bu zaman yönetimi oyununda, restoran sahibi Emily iş ve aile yaşamını dengelemekte zorlanıyor. Şirin bir kız bebeği olan anne Emily'e müşterilere hizmet etmesi, yemek hazırlaması ve aynı zamanda ailesine bakması için yardım edin. Hem aile hayatını yürütmesi gerekiyor hem de sahibi olduğu restoranı yönetmesi ve işletmesi gerekiyor. Tüm dünyada oynanma rekorları kıran ve sevilen bu yönetim ve yemek oyununda size başarılar dileriz.

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

24.06.2019 16:14:39

Benzer Kategoriler:

Aile Android Anne Bayan Garson Bebek Çalışma Çocuk Emily Famobi GameHouse Garson Garson Kız Gıda Hayat HTML5 İş İşletme Kız Lezzetli Lokanta Lokanta İşletme Lokanta Yönetme Meb Mobil MSN Müşteri Para Restoran Restoran İşletme Restoran Yönetme Servis Servis Yapma Simülasyon Sipariş Sipariş Hazırlama Tablet Telefon Yaşam Yemek Yemek Pişirme Yönetim Yönetme Zaman Yönetimi Zylom

Orjinal Adı:

Delicious - Emily's New Beginning

Emily Yeni Bir Başlangıç oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Emily Yeni Bir Başlangıç" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu