Yönetim Oyunları
Oyun Sayısı
132
3.248 oynanma
68 9

Oyunun Adı:

Emily Evim Güzel Evim

Oyun Açıklaması:

Emily, Patrick ve kızları Paige, lüks bir yerde yeni bir eve taşındılar. Potansiyeli ve güzel bir bahçesi var, ancak hayallerindeki evi onarmak ve tamir etmek için çok çalışmak zorunda kalacaklar. En çok sevdiğiniz oyunun sevimli ailesine yardım edin ve çok geç olmadan hayallerindeki evi onarın!

Nasıl Oynanır?

Onarım yapmak ve O'Malleys'in hayalindeki evi düzeltmek için fareyi kullanın. 6 muhteşem restoranda 60 heyecan verici zaman yönetimi seviyesini tamamla. Özelleştirilebilir menüler hazırlayın, günlük zorlukların tadını çıkarın ve her başarının kilidini açarak dekore edin. Ayrıntılı talimatlar için oyun içi yardıma bakın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.06.2019 10:32:09

Benzer Kategoriler:

Aile Anne Bedava Çocuk Emily En İyi Epik Erkek Ev Famobi GameHouse Gıda Gündelik Günlük Hayat HTML5 iqralar İş İşletme Kız MSN Online Para Restoran Simülasyon WildTangent Yemek Yemek Pişirme Yönetim Yönetme Zaman Yönetimi Zylom

Orjinal Adı:

Delicious - Emily's Home Sweet Home

Emily Evim Güzel Evim oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Emily Evim Güzel Evim" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu