Kız Oyunları
Oyun Sayısı
109
3.704 oynanma
71 6

Oyunun Adı:

Sevimli Oyuncak Bebekler: Sürpriz Yumurta

Oyun Açıklaması:

Sürpriz oyuncakları toplamayı sever misin? Sürpriz yumurta oyunlarında çikolatalı yumurta açmak ister misiniz? Evet derseniz... Sevimli sürpriz bebek dünyasına hoş geldiniz!

Sevimli sürpriz bebek dünyasına hoş geldiniz! LOL! Sürpriz top, gizli sevimli küçük bebekler, bratz bebekleri, süslü renkli ve parlak elbiseler, saç modelleri, aksesuarlar, evcil hayvanlar, yumuşacık oyuncaklar ve birçok ilginç şey var! Hepsini toplayabilir misin? Oyunda sadece bebeklerle dolu yumurta açmal değil, aynı zamanda bulmaca vb. ile mini bir oyun oynayabilirsiniz. Mini oyunlarda oynayın ve gülüp çığlık atmayı unutmayın "LOL!" Yumurtanın içinde neyin gizlendiğini bilmek ister misiniz?
İçinde ne tür bir sürpriz olduğunu öğrendiğinde!
Bu oyuncak bebek simülatörü size en iyi arkadaşı hediye eder, bu yumurta simülatöründe birçok bebek bulabilirsiniz.

Oyun Özellikleri:
- Sürpriz oyuncaklar, bratz bebekler, aksesuarlar, evcil hayvanlar, bebekler, saç modelleri, giysiler, yumuşacık oyuncaklar ve büyük koleksiyon.
- Sürpriz yumurta kutusunun açılması harika bir hediye açılış simülatörüdür. İstediğiniz kadar yumurta açın ve "LOL oyuncaklar!"
- Parlak grafikler ve çocuklar için kolay arayüz.
- Koleksiyondaki tüm yumurtaları ambalajından çıkarın.
- Kızlar için sürpriz yumurta oyunları.
- Sürpriz topu açın, sevimli sürpriz bebekler ve bratz bebekleri toplayın.

Nasıl Oynanır?

Fare: Etkileşim

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

29.06.2020 21:11:02

Benzer Kategoriler:

Bebek Bebekler İçin Bebeklere Göre Çocuk Çocuklar İçin Dokunma Dokunmalı Doll Dolly EBA En Güzel Kız GameDistribution GameMonetize HTML5 igroutka Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Lol LOL Sürpriz LOL Sürpriz Bebekler LOL Sürpriz Yumurta Mouse ile Oynanan Online Oyun Oyuncak Oyuncak Bebek Oyunlar Sevimli Sürpriz Sürpriz Bebekler Sürpriz Oyuncaklar Sürpriz Yumurta Tıklama Tıklamalı TRT Çocuk Ücretsiz Yumurta Yumurtalar

Orjinal Adı:

Cute Dolls Open Eggs

Sevimli Oyuncak Bebekler: Sürpriz Yumurta oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Sevimli Oyuncak Bebekler: Sürpriz Yumurta" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu