Masa Oyunları
Oyun Sayısı
95
146 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Mahjong Oyuncak Sandığı

Oyun Açıklaması:

Mahjong Oyuncak Sandığı farklı bir Mahjongg oyunudur!

Ancak Mah-jongg'ları oyuncaklarıyla eşleştirdikten sonra onları eşleştirmeye ve tahtayı temizlemeye başlayabilirsiniz. Bu popüler eşleştirme oyununda içinizdeki çocuğu kanalize edin. Animasyonlu oyuncak parçalarına uyum sağlamak için zamana karşı yarışın. Aynı karoları art arda iki kez eşleştirmek bonus puanlar kazandırır!

Mahjong'un bu versiyonu sizi kesinlikle çocukluk köklerinize geri getirecek! Mahjongg Oyuncak Sandığını oynarken yaşadığınız nostaljik hissin tadını çıkarın!

Diğer klasik mahjong solitaire oyunlarında olduğu gibi Mahjong Oyuncak Sandığının amacı tüm taşları çift olarak eşleştirmektir. Yalnızca solda veya sağda en az bir boş tarafı olan döşemeleri eşleştirebilirsiniz. Sorun yaşıyorsanız ipucu veya geri alma düğmelerini kullanın. Her bir karo takımı, eşleştirmeler için verilen farklı bir değere sahiptir ve gitar karoları, kalan karoları rastgele bir şekilde değiştirerek karıştıracaktır. Ayrıca, buldukça görünecek olan kupaların kilidini açtığınızda da bonus puanlar kazanırsınız. Mahjongg Solitaire'in bu eğlenceli versiyonunda oyun odasındaki tüm oyuncakları temizlemek için 5 dakikanız var.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

13.01.2024 22:57:11

Benzer Kategoriler:

Arkadium Bulmaca Çin Dominosu Çin Kartları Çocuk Çocuklar için Eşleştirme Çocuklar İçin Masa Eşleştirme Fare ile Oynanan HTML5 Mah-Jong Mah-Jongg Mahjong Mahjong Solitaire Mahjongg Masa Nostalji Nostaljik Online Oyuncak REKLAMSIZ

Orjinal Adı:

Mahjongg Toy Chest

Mahjong Oyuncak Sandığı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mahjong Oyuncak Sandığı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu