Masa Oyunları
Oyun Sayısı
95
127 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

3 Boyutlu Mahjong Tatil

Oyun Açıklaması:

3 Boyutlu Mahjong Tatil, farklı özelliklere sahip şenlikli bir mahjongg oyunudur!

Rudolph (Kırmızı Burunlu Ren Geyiği), eldivenler ve kar taneleri, aman tanrım! Bu tatil temalı Mahjong Boyutlar oyunuyla yılın herhangi bir zamanında tatil ruhuna girin. Süre dolmadan mümkün olduğu kadar çok sayıda şenlikli taşı eşleştirin. Aynı görselleri arka arkaya eşleştirmek bonus puan kazandırır.

Tatil 3 Boyutlu Mahjong, tatil sezonunun büyüsünü ve neşesini yakalamak için tasarlanmış klasik Mahjong eşleştirme oyununun şenlikli bir versiyonudur. Kökenleri antik Çin'e dayanan Mahjong, yüzyıllardır sevilen bir eğlence olmuştur. Klasik Mahjong'a yapılan bu Tatil Mahjong Noel güncellemesi, heyecan verici bir 3D dokunuşa ve ilginç bir tatil temasına sahip; geleneksel oyun ruhunu sezonun sıcaklığı ve rahatlığıyla birleştiriyor.

Bu oyunda sezonun büyüleyici sembolleriyle dolu bir kış harikalar diyarında yolculuğa çıkacaksınız. Her parça, kar taneleri, kızaklar, zencefilli kurabiyeler ve daha fazlası gibi tatil görüntüleriyle süslenmiştir. Neşeli bir film müziği, siz bulmacaları çözerken ve kendinizi tatil sezonunun büyüsüne kaptırırken mükemmel atmosferi oluşturur.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.01.2024 15:22:03

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu Arkadium HTML5 Kış Kış Temalı Mahjong Masa Noel REKLAMSIZ Tatil

Orjinal Adı:

Holiday Mahjong Dimensions

3 Boyutlu Mahjong Tatil oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"3 Boyutlu Mahjong Tatil" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu