Masa Oyunları
Oyun Sayısı
95
465 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

3 Boyutlu Mahjongg

Oyun Açıklaması:

3 Boyutlu Mahjongg klasik eşleştirme oyununa hayat veriyor! Bu ücretsiz çevrimiçi Mahjong, dünyanın en popüler oyunlarından birinin 3D versiyonudur.

Tahtadan temizlemek için eşleşen iki engellenmemiş karoya dokunun. Sol veya sağ tarafta hareket edecek alanı varsa döşemelerin engeli kaldırılır. Diğer tarafta daha fazla karo bulmak için 3D mahjong tahtasını döndürebilirsiniz. Ayrıca döşemelerin konumlarını değiştirmek için ekranın üst kısmındaki karıştırma düğmesini seviye başına bir kez kullanırsınız. Bir sonraki seviyeye geçmek için bir seviyedeki tüm döşemeleri eşleştirin. Bonus puanları, hızlı bir şekilde eşleştirme ve aynı döşeme desenini arka arkaya iki kez eşleştirme için verilir. Mümkün olduğu kadar çok puan toplamak için yalnızca 350 saniyeniz var, bu nedenle en yüksek puanları toplamak için hızlı hareket etmeniz gerekecek.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.01.2024 22:13:56

Benzer Kategoriler:

3D Arkadium Bulmaca Çin Dominosu Çin Kartları Eşleme Eşleştirme Fare ile Oynanan HTML5 Klasik Mah-Jong Mah-Jongg Mahjong Mahjong Solitaire Mahjongg Masa REKLAMSIZ Süreli Ücretsiz Zamanlı

Orjinal Adı:

Mahjongg Dimensions

3 Boyutlu Mahjongg oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"3 Boyutlu Mahjongg" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu