Yılan Oyunları
Oyun Sayısı
32
2.233 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Sevimli Küçük Solucan

Oyun Açıklaması:

Bu eğlenceli beceri oyununda selden kaçan Sevimli Küçük Solucan gibi oynayın ve yüksek bir puan kazanmak için mümkün olduğunca kıpırdatmaya çalışın! Duvarlara çarpmayın veya deliklere düşmeyin ve size yapışıp sizi yavaşlatan mavi toplardan uzak durun. Dayanıklılığı kurtarmak için pembe noktalar toplayın ve daha da dayanıklılığı elde etmek için gökkuşağı noktaları toplayın. Birkaç saniye güvende hissetmek için bir kalkan alın ve eğer hala yeterli hareket yoksa, bir futbol topunu sürebilir, rampaların üstünden atlayabilir ve madeni paralar, mıknatıslar veya güç artırıcılar gibi faydalı eşyalar toplayabilirsiniz!

Sen minik bir kurtsun. Pekala, tam olarak değil ama Wiggle'da selden kaçan ve mümkün olduğunca fazla mesafeyi örtmek zorunda olan sevimli bir omurgasız gibi oynuyorsun. Hayat zaten yeterince zor değilmiş gibi, yolda da çok sayıda tehlikeli engeller olacak.

Sizi yavaşlatan her şeyden kaçının, yani duvarlara çarpmayın ve çaresizce size yapışıp bırakmayan bir arkadaşa ihtiyaç duyan bulanık mavi toplardan uzak durun. Yine de şanssızsanız, zor kararlar vermek zorundasınız - hepsi hayatta kalmakla ilgili! Yeni mavi arkadaşlarınızdan kurtulmak için hızlıca bir rampa kullanın veya bir deliğe düşmediğinizden emin olarak onları deliklere bırakın.

Ne yazık ki, kaderden kaçamazsınız, bundan en iyi sonucu almaya çalışın ve küçük bir solucanızı yüksek bir puan kazanmak için elinizden geldiğince oynatmaya çalışın!

Özellikleri:
- Beceri tabanlı oyun.
- Sevimli, minimalist grafikler.
- Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor.
- Sonsuz Wiggle eğlenceli.

Nasıl Oynanır?

Solucanı yönlendirmek için Fare, WASD, Ok Tuşları veya parmak kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.10.2019 20:02:50

Benzer Kategoriler:

2020 Arcade Bağımlılık Yapan Beceri Beceri Platform Cool Çılgın Delik Engelli Famobi Güzel Hayatta Kal Hayatta Kalma Hoş HTML5 Kaçınma Küçük Mesafe Mesafe Katetme Micro Mikro Parmak Platform Sevimli Solucan Sonsuz Şirin Tablet Toplamalı Tuzak Tuzaklı Yılan

Orjinal Adı:

Wiggle

Sevimli Küçük Solucan oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Sevimli Küçük Solucan" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu